E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
mehmet yaş mehmet yaş
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

mehmet yaş şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
DÜŞ
Yüreğinize mutluluk, kaleminizden ilham cemreleri hiç eksik olmasın.. Düşsün de nasıl düşerse süşsün..
ÇANAKKALE GEÇİLMEZ
VISA KART
Sayın Vaha çok özür dilerim. Şiiri telefondan kaydettiğim için sorunu sonradan fark ettim. Yorumunuza çok teşekkürler.
EY TÜRK MİLLETİ!
BİRİSİNE-(Taşlama-2)
Birçoğumuzun aşina olduğu bir tipleme.. Ama nükteleri çekilen sitemlerine katlanılır tipler.. Güzeldi üstadım kutluyorum.
GİZLİ SEVDA
Kutluyorum güzel bir hece şiiri üstadım..
YARİM
Hayatın cilvesi böyle işte kardeşim.. Hep birilerinin önde yürüme hırsı ve yüreklerde kalan zamanları tortusu ve ukdeler.. Yan yana, kol kola yürümek varken yalnız yürümek.. Ben yaşanılmış veya yaşanılması mümkün böyle duygu yüklü şiirlere "Hayatın içinden gelen şiirler" diyorum.. Çünkü böyle şiirle
ALLAH SABREDENLERLE BERABERDİR...
Belki kendisi bile gülerken tabirine, Hani "Reis" diyor ya bazıları birine, Söylenecek söz mü var devrin ekabirine? Kendisi ders alacak haldeyken ceber'inden, ..................Mehmet YAŞ CEBER: Bebeklikten çıkmış çocuk. Tebriklerimle üstat, naçizane bir dörtlükte ben ekliyorum..
Kutsal şeyler neyin kısaltılmışı
Güzel ve emek isteyen bir çalışma olmuş.. Sıradan bir şiir kadar bile yorum alamamış olmasına üzüldüm.. Ne yazık ki kadirşinaslık bu sayfalarda da ölüyor.. Ben beğendim takdirlerimle tebrik ediyor, kutluyorum üstadım
Elimde bir beşik bağı
Ben böyle şiirlere hayatın içinden gelen şiirler diyorum.. Hele bir de edebi ağırlığı varsa.. Fon müziği eşliğinde mükemmel bir eser olmuş, kutluyorum üstadım.
YAZI TURA
Edebi yönü, kurgusu, yorumu mükemmel bir şiir olmuş.. Bilhassa fon müziği ve seslendirme şiire yeniden bir daha ayrı bir çeşni katmış. Kutluyorum üstadım.
SEN YİNE DE YALNIZ GEL...
Duygu yoğunluğu hat safhada.. Güzeldi kutluyorum üstadım.
EY BENİM CANANIM
Bu kadar dil döktükten, sitem ettikten sonra sözün bittiği yerde üstat mezara bile rıza gösteriyorsa durumun vahametinin anlaşılmaması ne mümkün.. Kutluyorum güzeldi..
....BU HARADADI....463
Bir Millet iki Devlet, Var solsun ilelebet!. Üstadım bu şiirinizden dolayı sizi kutluyor, bu güzel şiirin diliyle Can Azerbaycan'a gönüller dolusu sevgi ve selamlarımı gönderiyorum.
SANKİ
Ocağında yaktı kavurdu amma, Esen rüzgarlarla savurdu amma, Bilmiyorum ki bu nasıl muamma, Artık tanımıyor kül beni bugün.
....ŞEHİT ANASINA....461
Memleketin mezarlıkları şehitliklerle doluyor ama bazıları hala bu şehitlerimizin sırtından bile siyasi ikbal peşindeler.. Allah bütün şehitlerimizin ruhlarını şad etsin.. Güzel bir eser ve seslendirme olmuş, kutluyorum üstadım.
Çukurlara
Üstat haklısın cehenneme odunda lazım.. Tebrikler..
Erdemlisin Yar
Özür, erdemin en güzel göstergesidir.. Umarım ibre çalışır..
Bu şiir
Şiirde hissetmekten çok daha önemli olan, hissettirebilmektir.. O anları yaşatabilmektir.. Bu şiir, okuruna bu duyguların hakkını ve hazzını veren, insanı geçmişine sürükleyen güzel bir eser olmuş.. GÜNÜN ŞİİR'İ olması temennisiyle yürekten kutluyorum. mehmet yaş tarafından 4/1/2017 9:49:25 AM z
YAYDA KALSIN OK
Ok yaydan fırlamış galiba çoktan, Çıkınca anlarsın girdiğin şoktan.. Nasibini alan kimse bu oktan, Memnun mu acaba o da halinden?
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada mehmet yaş  şairi hakkında, mehmet yaş  kimdir, mehmet yaş  şiirleri,mehmet yaş  hakkında bilgi ve mehmet yaş  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.