E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
mehmet şamil

mehmet şamil

2 şiiri ve 2 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 2
Şiirleri
2
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Mehmet Şamil BAŞ

Çevrimdışı

13 yıl 25 gün  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
5.506
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
3.248
Yazıları Kaç Kere Okundu?
5.032
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

 » .
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1977, Trabzon doğumlu. KTÜ Rize İlâhiyat Fakültesi mezunu. Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi İlâhiyat Fakültesi Türk İslâm Edebiyatı alanında akademisyen. Yüksek Lisansını “Aşkî Mustafa Efendi’nin Vahdetnâme Mesnevîsi” üzerine (DEÜ-2007); doktorasını “Ömer Hulûsî ve Dîvânı” üzerine İzmir’de yaptı (DEÜ-2013). Emanet ve Kertenkele dergilerinde çalıştı. Bayrak Fm’de beş yıl şiir programı hazırlayıp sundu. Pek çok şiiri ödüllendirildi.

Yedi İklim, Kırağı, Şehrengiz, Düş Çınarı, Kırklar, Kırknar, Sühan, Ardıç, Kertenkele, Lika, Kum Yazıları, Okuntu, Tekne, Hayal, Tasfiye, İstanbul Bir Nokta, Gerçek Hayat, Cümle, Sonsuzluk ve Birgün, Aralık, Kafdağı, Tasavvur, Taşra Edebiyat, Reyhan, Yol Düşleri, Lacivert Sanat, Ay Vakti, Zemheri Edebiyat, Ada, Dil ve Edebiyat, Aşkın e-Hali, Buruciye Edebiyat, Mağrib, Az Edebiyat, Yolcu, ve Mor Taka dergilerinde yer aldı.

Yayınlanmış Kitapları:
Gönülden


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada mehmet şamil  Mehmet Şamil BAŞ şairi hakkında, mehmet şamil  Mehmet Şamil BAŞ kimdir, mehmet şamil  Mehmet Şamil BAŞ şiirleri,mehmet şamil  Mehmet Şamil BAŞ hakkında bilgi ve mehmet şamil  Mehmet Şamil BAŞ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.