E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
MehmetDemir MehmetDemir
Mehmet Demir
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1960 yılında Samsun'da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimimi doğdum şehirde tamamladım. Para yokluğu ama sevgi bolluğu içinde büyüdüm. Şiire lise yıllarında başladım. Halk şiirinden çok etkilendim. Hicvi de çok sevdiğimden o dönemlerde bir çok taşlama yazdım. Zaman zaman serbest şiirler yazdımsa da heceyi hiç bırakmadım. Hayatın ritmini hecede yakaladım sanki. Üniversite yıllarımda toplumsal olaylar üzerine ve duygusal şiirler yazdım. Üniversiteyi bitirdikten sonra 3 yıl Samsun'da haftalık yayımlanan bir gazetenin sanat sayfasını yönettim. Burada her hafta bir şiirimi yayımladım. Çalışma hayatım nedeniyle İstanbul'a yerleştikten sonra bir süre Türkiye Şair ve Yazarlar Derneği Genel Merkezi'nde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev aldım. Şiirlerim çeşitli gazete ve dergilerde yayımlandı, radyolarda seslendirildi. Şiirlerimi bir kitapta toplayıp bastırmayı hiç düşünmedim. Okumayı çok severim. Ü

 
Bu sayfada MehmetDemir  Mehmet Demir şairi hakkında, MehmetDemir  Mehmet Demir kimdir, MehmetDemir  Mehmet Demir şiirleri,MehmetDemir  Mehmet Demir hakkında bilgi ve MehmetDemir  Mehmet Demir isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.