E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
mehmet ali unsal mehmet ali unsal
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

Mehmet Ali Ünsal,1966 yılında Niğdenin ulukışla ilçesinin,Ardıçlı köyünde doğduda.1 yaşında iken Adananın Pozantı ilçesine geldi.ilk öğretim ve liseyi Pozantı Cumhurriyet lisesinde okudu....
.Askerliğini MARMARİSTE yaptı.4yıl Adanada bir şirkette aşcı olarak çalıştı.daha sonra MUĞLA YATAĞANA geldim.16 yıldır aynı işyerinde aşcılık mesleğinde çalıştım.Şimdi ise 2010...7 inci ayında adana poazantı olan ilçeme yerleştim ve yine aynı mesleğime devam ediyorum...devam etmektedir.Boş zamanlarımda şir yazarım.Şu an hatıra defterinde 100, 150...kadar 1990 yılına kadar yazmış olduğum şirlerim mevcuttur..bir çoğunu 3..kaset halinde şarkı olarak kaydettim.ben her an her şeye şiirler yazan bir insanım.bir günde bazen 3..4..tane şir yazdığım zamanlar olur.sitemizi şiirlerimle destekleyeceğim.
KENDİMLE VE ARKADAŞLARLA BARIŞUĞIM..
BİR TEK TEBESSÜM TÜM DÜNYAYI DOLAŞIR İLKESİNİ KENDİME
UYGUN BULDUM.


 
Bu sayfada mehmet ali unsal  şairi hakkında, mehmet ali unsal  kimdir, mehmet ali unsal  şiirleri,mehmet ali unsal  hakkında bilgi ve mehmet ali unsal  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.