E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mehmet Ali Çıbıklı Mehmet Ali Çıbıklı
Mehmet Ali ÇIBIKLI
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Mehmet Ali Çıbıklı yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
SAÇTI SAMİ BEZ GETİR..
Güzel bir hikayeydi.Severek-gülerek okudum.Meslektaş sayılırız.Ben de Maliyeden 2010 da emekli oldum. Güzel yazılarınızı severek okuyacağım.Saygılar.
Müebbet Nimet ( 5 )
İyi ki varsınız ve iyi ki yazıyorsunuz:) Biz de siz yazdıkça sizi seve seve okuyacağız. Kaleminiz daim olsun.Yürek sesiniz hiç susmasın. Saygılar.
Müebbet Nimet ( 4 )
İroni ile desteklenen güzel romandan güzel bir bölüm daha.Okunası,biraz da yüreklere dokunası hikaye.Üzüntü,terkedilmişlik,itilmişlik ironik olarak anlatılmış. Kutluyorum sizi.Şimdi sonraki bölüme geçiyorum koşaraktan:) Saygılar...
Müebbet Nimet ( 3 )
Yaaaaa:)) İnsan bu kadarcı kısa mı yazar bölümleri? Bir nefeste okuyunca ikinci nefes boşa gitti.Ama hikaye de hoşa gitti. Eee hadi artık devamını istiyorum.... Güzeldi.Gerçekten... Saygılar.. sonuncubahar tarafından 1/3/2012 8:00:01 PM zamanında düzenlenmiştir.
Müebbet Nimet ( 2 )
Eskiden arkası yarın vardı radyolarda.Hikayeler böyle tefrika halinde canlandırılırdı her gün.Hani şimdiki tvlerde haftalık diziler o zamanlar radyoda günlük idi.Merakla ertesi günü aynı saati beklerdik heyecanla.Şimdi sizi bekleyeceğiz artık anlaşılan. Akıcı üslübunuzla daha bi akıcı olmaya başla
Müebbet Nimet ( 1 )
Bismillah diyerek başladım yeni öykünüzü okumaya.Hevesle ve de merakla... Anadolu insanının makus talihi... Ya da talihsizliği... Sanırım akıcı ve sürükleyici...şimdilik başlangıç güzel.Bu demektir ki güzel güzeli doğurur. Güçlü kaleminiz daha da güçlenir diyerek başarılar dileyeyim şimdiden si
Seni Seviyorum...Çünkü
Demene gerek yok ki. Seven yürek bilir anlar. Bilmezse,anlamazsa onun sevmeye sevilmeye hakkı yoktur zaten...Aşk layık olanda kalan değil midir zaten? Teşekkürler seven yüreğe.Sevgi,aşk aşka değer verenindir. Kutlarım sizi.Saygılar.
Adı Gül-i Zar (Son)
Merhabalar, Bir solukta okudum desem yalan olur.Çünkü iki solukta okudum.Yarısını dün kalanını bugün.İyi peki güzel de yarın-öbür gün ne okuyacağım ben söyler misiniz?:)) Evet aslında bir solukta okunacak çok güzel bir hikaye idi.Aslında roman ya da film senaryosu da olabilir.Hem neden olmasın.
Adı Gül-i Zar (6)
İlk beş bölümü bir çırpıda okudum.Ve aynı hızla okumaya devam ediyorum. Sürükleyici güzel bir öykü.Kutlarım.Saygılar.
Başlıksız..
Hoşgeldiniz,sefalar getirdiniz hemşehrim... Kucak dolusu selam ve sevgiler size...:) sonuncubahar tarafından 4/1/2008 11:51:30 AM zamanında düzenlenmiştir.
 
Bu sayfada Mehmet Ali Çıbıklı  Mehmet Ali ÇIBIKLI şairi hakkında, Mehmet Ali Çıbıklı  Mehmet Ali ÇIBIKLI kimdir, Mehmet Ali Çıbıklı  Mehmet Ali ÇIBIKLI şiirleri,Mehmet Ali Çıbıklı  Mehmet Ali ÇIBIKLI hakkında bilgi ve Mehmet Ali Çıbıklı  Mehmet Ali ÇIBIKLI isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.