E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
MEFTÛN. MEFTÛN.
ALİ AŞKIN  KURT
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

MEFTÛN. şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
GİDİYORUM MEÇHULE...
Enfesti yüreğinize sağlık.
GİDİYORUM MEÇHULE...
Enfesti yüreğinize sağlık.
NE DEYİM GARDAŞ...631
Üstad ustaca kelame aldığınız yalan Dünya'nın yalan dostluğunu göz önüne seren sizi kutlarım. Bir dost arar isen koş yaradana Bulursun ne derdin var ise şifa Allaha olsun açtığın avuç O dostunu boş çevirmez bilesin Aleme rüsva olmak istemem En ağırı insana muhataclık imiş Yaradan muh
GÜLDESTEYE.
Sorma ustadım sorma hele birde bilmis bilmis siir elestirisi yapiyorlar az once whatsapdan biri guya bir siir yazmis ALLAHIM dedim sana geliyorum bunu okuyacagima öleydim gercekten suan ölmem lazım birde gorsen şairler ustadı gibi benim yazdigimi eleştiriyor hicbir sey demedim guldum gectim neylers
GÜZEL SÖZLERDEN DERLEME
Enfes yüreğinize sağlık.
GÜZEL SÖZLERDEN DERLEME
Enfes yüreğinize sağlık.
ŞEHİT FIRAT YILMAZ ÇAKIROĞLU ANISINA
Dünyada bir eksik cennette bir fazlayız... Uğruna ölmekse seni yaşatmak Bin defa ölürüm de adına leke sürdürmem Gururdur namustur bayrak ve sancak Aksa da kanım korkma haini güldürmem!..
BOZKURT YÜREKLİ NESLİHAN!
O ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Yüreğinize sağlık selam saygı ve sevgilerimle.
BOZKURT YÜREKLİ NESLİHAN!
O ancak bu kadar güzel anlatılabilirdi. Yüreğinize sağlık selam saygı ve sevgilerimle.
VATANDAŞ UYUR GEZER
Umutsuzluk geleceğe vurulan zincirdir. Üstad bize vurulmak istenen işte asılında budur yüreğinize kaleminize sağlık selam saygılar.
YARIM KALAN HESAP
Güzeldi geçen aylarda yapmış olduğum eylem :) yüreğinize sağlık.
TEK TEK ÖĞREN BİL OĞUL
Eyvallah üstad yüreğine sağlık
TEK TEK ÖĞREN BİL OĞUL
Eyvallah üstad yüreğine sağlık
Bu Benim İlk Şiirim
Tebessümle okudum üstad kalemine yüreğine sağlık. selam saygılar.
SELAM OLSUN
Ve aleyküm selam ve aleyküm selam gönüldaşım varol ülkü sevdası dolu gönlün varolsun selamın aldım başım üstüne yolladım selamım senin gönlüne gönülden gönüle ülküyle gire selam sevgi ve saygılarımla.
OĞLUM
Bir babanın evladına en güzel şekilde ve en güzel verilebileceği öğüt dolu eserinizi kutlarım üstad yüreğinze sağlık selam ve saygılarımla.
TANRI AFFETSEDE
Yüreğin varolsun gönüldaşım üstadlarıda anımsatan vatan sevgisi dolu eserini yüreğini kutlarım adaşım yüreğine sağlık selam sevgi ve saygılarımla.
VEFASIZ SEVGİLİM....293
Sevgilim ve dostum dediğinde tek bir özellik aramalıymış vefa... Çünkü yaşananlar değil onları unutmamakmış önemli olan. Varolun üstad yüreğinize sağlık yürek sesiniz susmasın selam saygılarımla.
GİT Kİ Bulasın
Kaleminize yüreğinize sağlık üstad.
İLK VE SON AŞKIM
Bu erkek her kimse olduça şanslı birisi kıymetini bilmeli bir erkeğin bir kadıntarafından bu kadar seviliyor olması çok güzel bir şeydir.Yüreğinize sağlık.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada MEFTÛN.  ALİ AŞKIN KURT şairi hakkında, MEFTÛN.  ALİ AŞKIN KURT kimdir, MEFTÛN.  ALİ AŞKIN KURT şiirleri,MEFTÛN.  ALİ AŞKIN KURT hakkında bilgi ve MEFTÛN.  ALİ AŞKIN KURT isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.