E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Mahmut Cankıymaz

Mahmut Cankıymaz

14 şiiri ve 4 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 14
Şiirleri
4
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Mahmut Cankıymaz

Çevrimdışı

4 yıl 3 ay 21 gün  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
3.346
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
6.826
Yazıları Kaç Kere Okundu?
1.205
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Üç erkek kardeşin en küçüğü olan Cankıymaz, 26 Şubat 1991'de Beyoğlu, İstanbul'da doğdu. 2008'de “İstanbul Devlet Tiyatrosu’’ bünyesinde profesyonel tiyatro hayatına ilk adımlarını attı. Aynı dönemde kaleme aldığı kısa hikâyeleriyle edebiyat alanında da dikkat çekmeye başladı. 2015'te bu öykülerini '’Uygunsuz İçerik’' başlığı altında topladığı kitabıyla daha büyük bir okur kitlesiyle buluşturdu.

Öykülerinden sonra, yalınlığı ve dilinin sadeliği kadar vurucu içerikleriyle de dikkat çeken şiirlerini derlediği '’Paramparça Şiirler’' kitabının hazırlığına girişti. Şu an basım aşamasındadır.

Kitap yayına girdiğinde ise yazarımız bir başka edebi uğraşı tiyatro oyunlarını kaleme almaya başladı. 2017’de Yeşim Özsoy’un Kuruculuğunu yaptığı ‘’Yeni Metin Yeni Tiyatro’’ adı altında ‘’GalataPerform’’ ekibine katıldı. 2018 Nisan ayında ilk tiyatro oyunu olan “Ölü”yü yazdı. 2019 Kasım ayında ise i


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Mahmut Cankıymaz  Mahmut Cankıymaz şairi hakkında, Mahmut Cankıymaz  Mahmut Cankıymaz kimdir, Mahmut Cankıymaz  Mahmut Cankıymaz şiirleri,Mahmut Cankıymaz  Mahmut Cankıymaz hakkında bilgi ve Mahmut Cankıymaz  Mahmut Cankıymaz isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.