E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
M.Talat Uzunyaylalı

M.Talat Uzunyaylalı

165 şiiri ve 71 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Allah var ne gam var!
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 165
Şiirleri
71
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
M.Talat Uzunyaylalı

Çevrimdışı

2 yıl 11 gün 10 dakika  boyunca üye

Diyor ki;
Allah var ne gam var!
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
12.393
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
74.737
Yazıları Kaç Kere Okundu?
24.231
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Gazeteci-yazar
Mehmet Talât UZUNYAYLALI
1953 yılında Erzurum’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Erzurum’da tamamladı. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun oldu.
Gazeteciliğe 1972 yılında Erzurum’daki mahalli gazetelerde yazı yazarak başlayan M. Talât Uzunyaylalı, 1974-1984 yılları arasında, İstanbul’da, Yeni Asya, Milli Gazete, Yeni Devir gazeteleri ile Sebil ve İslam dergilerinde çalıştı. 1984 yılında Anadolu Ajansına girdi ve bu kuruluştan 1999 yılında emekli oldu.
2000 yılında Atatürk Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümünde okutman sıfatıyla görev yapmaya başlayan Uzunyaylalı, beş yıl buyunca da rektörlük basın danışmanlığı görevini üstlendi. 2013 yılında Erzurum Büyükşehir Belediyesine geçen Uzunyaylalı, bu kuruluşta, ‘Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Daire Başkanı’ olarak çalıştı. Uzunyaylalı evli, dört çocuk babas


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada M.Talat Uzunyaylalı  M.Talat Uzunyaylalı şairi hakkında, M.Talat Uzunyaylalı  M.Talat Uzunyaylalı kimdir, M.Talat Uzunyaylalı  M.Talat Uzunyaylalı şiirleri,M.Talat Uzunyaylalı  M.Talat Uzunyaylalı hakkında bilgi ve M.Talat Uzunyaylalı  M.Talat Uzunyaylalı isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.