E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Lokman GÜLBAHÇE Lokman GÜLBAHÇE
Lokman GÜLBAHÇE
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1985 Yılında Yozgat’ın yukarınohutlu mah. doğmuş. Babası Devlet memuru Annesi ise ev hanımıdır. Eğitimine 1992 Yılında Esentepe ilköğretim okulunda başlamıştır. Daha sonra oradaki adresinden bir ilerideki mahalleye taşınmış ve ortaokuluna Erdoğan Akdağ İlkokulunda devam etmiştir. Orta Okulu Bitirmesinin Akabinde Endüstri Meslek Lisesine Yazılmış Ancak Eğitim Hayatı Yerine Meslek Hayatını Tercih Ederek 2000 Yılında Bir Matbaacı yanında çırak olarak çalışmaya başlamıştır. Bu Arada Grafik Tasarım Programları Corel Draw ve Photoshop Programlarında Kendini Geliştirmiştir. Matbaacılık mesleğinden Ayrıldıkdan hemen sonra PVC işleri yapan bir firmada işe başlamış, ordada kendini geliştirerek. Kendine yeni bir meslek edinmiştir. Ve işten ayrılmasının akabinde birkaç gün geçmeden Eski işyeri olan matbaa dan tekrar çağarılarak matbaada işe başlamış ve 2005 Yılında Vatani Görevini Yapmak Üzere Manis

 
Bu sayfada Lokman GÜLBAHÇE  Lokman GÜLBAHÇE şairi hakkında, Lokman GÜLBAHÇE  Lokman GÜLBAHÇE kimdir, Lokman GÜLBAHÇE  Lokman GÜLBAHÇE şiirleri,Lokman GÜLBAHÇE  Lokman GÜLBAHÇE hakkında bilgi ve Lokman GÜLBAHÇE  Lokman GÜLBAHÇE isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.