E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
LioN08 LioN08
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

LioN08 şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
YÜREĞİNİN RUHUMA ALIN YAZISI
Buram buram aşk kokuyor yüreğin hiç dinmesin kalemin hiç susmasın üstadım. LioN08 tarafından 12/12/2019 8:33:00 PM zamanında düzenlenmiştir.
NEYLEYİM BEN
Tutsak kalmış ruh ne dene bilirki.. yüreğine sağlık kalemin hiç susmasın şairim.
Sen Gittin Ben Kaldım
Bedenin gitti sen kaldın içimde Boş duvarların tablosu oldu suretin Soğukluğu içimi yaktı cayır cayır Sen gittin Ben kaldım.... sanırım herkes bu acıya ortak herkesin yaşanmışlıkları vardır bu dizelerde yüreğine sağlık kalemin hiç susmasın şairim.
Bir Dünya Kurdum Aklımın İçinde
Yazılarında kendimi buluyorum sanki anlattığın her cümlenin içinde ben varmış gibi hissediyorum gine güzel bir eser yüregine kalemine saglık şairim.
Hayat Artık Gri'nin Tonlarında
Tebri ederim her şiirinde bir yaşanmışlık var yüregine sağlık kalemin hiç susmasın...
BİR KADIN SEVDİM ŞARAP TADINDA
Şairim birkez daha kutlarım kaleminiz hiç susmadın.
Benim İronim
''Ben iç dünyamın suretime yansıyan kısmında kendi halinde yaşayan bir adam şimdi sana sesleniyorum hayatıma giren o damlacıklar gülüşlerine o kadar alıştım ki bakışların sesinin tonu bile çok ama çok güzel sana o kadar tutkunken çekip gitmen niye'' şairim yüreğine kalemine sa
ZİNDAN
Yüreğine kalemine sağlık şairim okudukça okudum.
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada LioN08  şairi hakkında, LioN08  kimdir, LioN08  şiirleri,LioN08  hakkında bilgi ve LioN08  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.