E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
lalegül lalegül
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

lalegül yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
El Sanır Sağ Gezerim
'El Sanır Sağ Gezerim' başlığını sehven yanlış yazdım düzeltemiyorum.
KALABALIKLAR ICINDE YAPAYALNIZ
Bu yazıyı okuyunca aklıma bugün "dosta" adlı şiirimi ithaf ettiğim değerli dostum geldi. Şair ve yazar olan bu dostumun "içimizdeki kalabalık yalnızlık" adlı bir yazısın hatırlamadan edemedim. Hakikaten içten gelen samimi ve bir o kadar da doğruları anlatan bir yazı. Her cümle "söylenmedik sözlerin
AŞK AHLAK EDEBİYAT BİLİM VE SANAT
"Aşk derdiyle hoşem el çek ilacımdan tabib!" Fuzûli Aşkı bu günkü "magazincilerin" anladığı/anlattığı gibi sananlar nereden bilsin. tebrikler efendim, güzeldi..
Kökü Mazide Olan Atî
Kökü mazide olan bir atî olabilmek için dilin iyi öğrenilmesi gerekir. Efendim dilinize sağlık. Doğrusu böyle bir yazı ile karşılaşacağımı sanmıyordum. Ama görüyorum ki tam umudumun tükendiği bir anda, bir filiz yeşeriyor. İnşallah neş vü nema bulur ve sayıları artar. Selam ve hürmetlerimle..
ALLAH İNSANA HAYIRLISINI NASİP ETSİN
Yazıyı okuduktan sonra ne yapacağımı bilemedim bir an. Hani sözün bittiği yer vardır. İşte bu öyle durumlardan biri. Ancak dünya hali. İnasanı başına ne zaman ne geleceği belli olmuyor. Bazı konularda geleceğe tedbir almak çok zor. Allah her şeyin hayırlısını ihsan etsin. Bir gün oturduğum mahal
GEÇMİŞTEN BİR SIZI
Kaç baba böyle davranır? Bence az olan bir hikaye. ekseriyeti temsil edemez. Mutlaka böyleleri vardır. Belki böyle analar da vardır. bütün babalar zan altında kalmıyor mu? Lisan-ı münasip şekilde kaleme alınsaydı daha münasip olurdu. Şimdi okurlar babalar hakkında ne düşünecek?
 
Bu sayfada lalegül  şairi hakkında, lalegül  kimdir, lalegül  şiirleri,lalegül  hakkında bilgi ve lalegül  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.