E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
lacivertiğnedenlik lacivertiğnedenlik
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

lacivertiğnedenlik yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
170 volt ve wewewewewewewewewe
böyle şok tedavisine can kurban. dünyanın merkezine doğru.. farklıydı yazınız.
SUSURLUK OLAYI GİBİ TREN KAZASI
Amaç seçim kazanmaya hedeflenmişken, yapımı devam eden, henüz bitmemiş pek çok eksikliğiyle açılışı yapılan bu tren raylarında umarım başka kazalar olmaz. Güzel ve tamamen bitmiş her eksikliği giderilmiş böyle çalışmaları herkes destekler lakin seçim uğruna heba edilmemesi lazım.
BİR SICAK EKMEK
Sıcacık bir yazı. Kardeş candır.
DIŞLANMAK
takma kafana böyle şeyleri, kardeşin küçük bazen anneler küçüklere böyle güzellikler yapıp ayar çekerler. :)
Arıza Caddesi Daire No Eksik Tahta Sayısı
Adamın bakıp içeriye davet ettiği güneşi deli. Gerisinin normal sayılmaması normal. Sevdim öyküyü.
YARATICI AKLIN EYLEM ADAMI
ağacın gölgesini satamayanlar ağaçları keserek sattığı bu kapitalist düzende bunlara geçit veren cahiller de suçludur. Kimse cahil diye bakıp aklamaya çalışmasın. Umarım o kimliğe bürünür dünya.. Güzeldi.
ANADOLU’DA UNUTULMUŞ BİR KADIN BİRLİĞİ: BACIYAN-I RUM
Ahilik kurumu ile birlikte ortaya çıkmış bir oluşumdur (Bacıyan-ı Rum) örgütlenmesi. Bunu en güzel Mikail Bayram kitabında açıklamıştır. Hatta o dönemin siyasi koşullarında oldukça önemli ve muhalif bir örgütlenme yapısı vardır. Moğol istila dönemlerinde Anadolu'da bence iki önemli yaklaşım vardı.
İKİ KURUŞA BİR NEFESLİK HAVA
Söylenecek ne çok şeyler var; engelli arkadaşlarımız için yol, asansör, devletin bedava sağlayacağı ki sosyal devlette olması gerekendir dışarıda hava alabileceği,sürebileceği, oturabileceği küçük arabalar. Ve en önemlisi eğitimidir bir çocuğun geleceğini sağlamak. Biz galiba boğuyoruz bir
Ağ´u
tohum bir kere inince gölgesi kötüleşiyor varlığın.
AŞK SAVAŞI ZIRVALARI
Niccolo Machiavelli'nin prens kitabı gibi olmuş, her ne kadar politikadan bahsetmiş olmuyorsan da, aşkın politik kıvrımlarını dökmüşsün, heheee alan alsın bol havalar dilerim köçekli oyunlu salamlı sucuklu. Amin. Sevgiler.
Normal olan
Galiba herkes kendinin her şeyi.
VIR VIR, BİR DE DIRDIR!..(1)
bazı amigolar çocuk yapmamalı.
Aklıma Gelmişken...
Ben diyorum bu çocuk altına durmadan neden kaçırıyor. E karşısında orhanyutan hanım var. Vay çooocumm vahh:) yazarın kafasına ben......)
ÇÖZÜM MOR ÇATI DEĞİL,PEMBE ÇETE
Ben ciddi bir insanım ve karşımdaki yazar olayı bir yerde sulandırıp (k) Çiçekler su ister...Pardon burası yoktu sanırım ) yazıp üstüne de yazının sonunda hanımlara yığılıyorsa ayarım fena bozuluyor.
AŞK TA SINIF DA KALMAK
Anaaaa Toynak abim gelmiş.
NİETSCHE VE BEN...
‘’Kendi kendini sorgulamaktan daha kutsal bir şey olabilir mi?’’ Cümlenin içini dolduran bir yazı. Bütün yazarlar biraz tuhaftırlar. Olur.. Olmalı. Sevgiler.
Aklıma Gelmişken...
Böyle simitçi gibi ben de birini tanıyorum. Tarih öğretmeni, belli kurumlardan kağıt toplayıp satıyordu. Neden mesleğini yapmıyorsun cevabına ; sistemde kendime bir yer bulamıyorum, bulsam bile derimi soyuyorlar. Böylesi iyi. .. Her zaman ki gibi güzel.
maldonadona josicoyim
Ben de sikmek istiyorum dünyayı ama bir uzuvla değil. beynimle. Bazı yorumlar güldürdü beni kızım :)
yaftası yıldızlı
zaman hiçbir şeyin ilacı değildir. Kabuğun altında o yara kanar. yıldızsız ve kayan zamanlarda herkes gözündeki bağları çıkarıp atmış. Kimse karanlıkta uzananı göremiyor. canımsın.
YERDEN GÖĞE ÖLENLER
En büyük katil devletlerin kendisidir. İnsan eti yemekle başlanıyor. Çünkü her devlet erk'tir ; yönetenlerin hukuksal ya da eylemsel yetkisinde bir kadını koruma becerileri yoktur. Bütün bireyler özgür ve eşit olmalıdır.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada lacivertiğnedenlik  şairi hakkında, lacivertiğnedenlik  kimdir, lacivertiğnedenlik  şiirleri,lacivertiğnedenlik  hakkında bilgi ve lacivertiğnedenlik  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.