E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
lacivertiğnedenlik lacivertiğnedenlik
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

lacivertiğnedenlik yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
✓ ESKİDEN; HIRSIZ KORKUYLA VE ALELACELE, SOYDUĞU EVİN ORTASINA SIÇARDI. ŞİMDİ Kİ HIRSIZLAR; MİLLETİN AĞZINA, MEMLEKETİN İÇİNE SIÇIYOR.! SAHİ; POŞET KAÇ KURUŞ.✓
Ne güzel anlattınız. Bu milletin amına koyacağız diye söylenen baş hırsızı, baş zihin bozukluğu her konuda destekliyorsa, onların küçük tosunları da aynı yoldan gideceklerdir.
NEDEN HERKES AVUKAT KESİLDİ?
Planlı bir biçimde hukuksuzluk varsa ki var. Oturup düşünmek lazım.
zatürre
bol bol öksür çooooocummm:)
Lamekan
taşmış bir görüntü mekanı bozar. yeniye uygularsak -zaman- öz'ün absürd yanlarıdır..ve bana göre göreceli bir kavramdır. bazı taşmalar da yerinde hareketlerdir. siyasi oluşumlar, devrimler, yenilenmeler. tarihi süreçler, insan denen olgunun kendine bakışı ve çürümenin kendisi bile..
iyi kötü çirkin
Herkes ırmağın güzelliğine bakabilir. Ne kadar güzel der. Yüzeysellik. Herkes ırmağın altını görmez. Çürüyen o kadar şeyler varken..Derinlik.
sağ & sol kavgası
rüveyda' yı karıştır barıştır koğuşuna atmak lazım..)
Liyakatsizler Gezegeni
Roquentin'in bir sözü vardır. Kendi kitabında geçen; ''Bu kitabın çelik gibi sert ve güzel olması; insanlara varoluşları yüzünden utanç duyurması gerek'' Çelik gibi yazdığınız bu yazı merak ediyorum bazı yüzlerin utanç duymasına neden olacak mı. Diyanetin beyan ettiği yazılar da bile utanç, h
İlk wewewewewewe
Kim tokatı koyduysa, ben de ona koydum...
Bang and Olufsen Gezegeni
Bu kadar sürrealist bir öyküye, sürrealist çizimler yakışırdı diye düşünüyorum. Peter Rodulfo ne kadar uçuksa Bang and Olufsen de o kadar uçuktur tasarımlarında. Ve evrensel müzik bütün yerel tınıların öz maddesidir. Müziğin sesini duyar gibiyim. Olacak..)
ofansif mizah ve psikopatlık ilişkisi
Bunlar aşağılık iğrenç yaratıklar, bunların beyinleri götlerine kaçmış kıt zekalı olanlar. sosyal medyanın yüzde altmışı geri zekalı.
İyi Kötü İlişkisi
Der ki Gustav Jung ; gölgem iyidir ama ben kötüyüm gölgem kötüyse ben iyiyim.
Şeytanlarla Konkordato
Gayet güzel. Salvador Dali de yumurtadan adam çıkarıyordu..
DENİZİZM GELDİ, ERKEKLER EVİNE
Emma Goldman, Lucy Parsons, Voltairine de Cleyre, Virgilia D’andre, Lucía Sánchez Saornil, Mujeres Libres hepsinin memesi vardı ve aynı zamanda çoğunun şiir kitapları. Yanımızda olanların pipisini kesmesine gerek yok...)))))) hahhaa..
FETİH SÛRESİ’NİN FAZİLETİ VE YARARLARI
engelle engelle.
Yeni nesil deistler..
valla deistleri seviyorum böyle saçma sapan allah adına yazılan acil yazıları okuyunca.
Hayvan Hakları
hukuk mu dedin, hayvan hakları mı dedin. geçelim bunları. alınan uygulamaların hepsi çöplük. bana sorarsanız bu canavarca işkenceyi bir hayvana yapanı sokak ortasında bir güzel kafasına sıkacaksın. net. öyle olmaz böyle olur yasası..
Hiçbir şeyin türküsü
sanırım görüp kavradıktan sonra insan bir yerde kendi kafesinde huzur buluyor. bu da farklı bir yazı. böyle kalıpları yıkan yazıları görmek gerçekten güzel..
Moka Pot Gezegeni
alttaki su kaynayana kadar ortadaki kahve morardı, tam köpüklü espresso olacak demiştim ki gezegenlere doğru yolculuğa çıktım. iyi ki bir tıssssssssss sesiyle oradaki gerçekliği kavradık.. duydun mu haftaya kahve içmeye çağırıyor arkadaşınız sizi..çabuk iyileşin..
-Yazısız-
-yeni belirlenen bu asgari ücretle hangisini ne kadar alayım. ( ayakta olan) -suçlu ben değilim, bütün suçlu siyasilerdir abi, istersen al elmayı, armudu dalından aşırıp ye .(saklanan )
Aklıma Gelmişken...II
püfff sabun balonu gibi herkes uçuyor bir yerlere. sen de geçiyorken şöyle bir uğramıştın...)
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada lacivertiğnedenlik  şairi hakkında, lacivertiğnedenlik  kimdir, lacivertiğnedenlik  şiirleri,lacivertiğnedenlik  hakkında bilgi ve lacivertiğnedenlik  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.