E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
lacivertiğnedenlik lacivertiğnedenlik
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

lacivertiğnedenlik yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
ofansif mizah ve psikopatlık ilişkisi
Bunlar aşağılık iğrenç yaratıklar, bunların beyinleri götlerine kaçmış kıt zekalı olanlar. sosyal medyanın yüzde altmışı geri zekalı.
İyi Kötü İlişkisi
Der ki Gustav Jung ; gölgem iyidir ama ben kötüyüm gölgem kötüyse ben iyiyim.
Şeytanlarla Konkordato
Gayet güzel. Salvador Dali de yumurtadan adam çıkarıyordu..
DENİZİZM GELDİ, ERKEKLER EVİNE
Emma Goldman, Lucy Parsons, Voltairine de Cleyre, Virgilia D’andre, Lucía Sánchez Saornil, Mujeres Libres hepsinin memesi vardı ve aynı zamanda çoğunun şiir kitapları. Yanımızda olanların pipisini kesmesine gerek yok...)))))) hahhaa..
FETİH SÛRESİ’NİN FAZİLETİ VE YARARLARI
engelle engelle.
Yeni nesil deistler..
valla deistleri seviyorum böyle saçma sapan allah adına yazılan acil yazıları okuyunca.
Hayvan Hakları
hukuk mu dedin, hayvan hakları mı dedin. geçelim bunları. alınan uygulamaların hepsi çöplük. bana sorarsanız bu canavarca işkenceyi bir hayvana yapanı sokak ortasında bir güzel kafasına sıkacaksın. net. öyle olmaz böyle olur yasası..
Hiçbir şeyin türküsü
sanırım görüp kavradıktan sonra insan bir yerde kendi kafesinde huzur buluyor. bu da farklı bir yazı. böyle kalıpları yıkan yazıları görmek gerçekten güzel..
Moka Pot Gezegeni
alttaki su kaynayana kadar ortadaki kahve morardı, tam köpüklü espresso olacak demiştim ki gezegenlere doğru yolculuğa çıktım. iyi ki bir tıssssssssss sesiyle oradaki gerçekliği kavradık.. duydun mu haftaya kahve içmeye çağırıyor arkadaşınız sizi..çabuk iyileşin..
-Yazısız-
-yeni belirlenen bu asgari ücretle hangisini ne kadar alayım. ( ayakta olan) -suçlu ben değilim, bütün suçlu siyasilerdir abi, istersen al elmayı, armudu dalından aşırıp ye .(saklanan )
Aklıma Gelmişken...II
püfff sabun balonu gibi herkes uçuyor bir yerlere. sen de geçiyorken şöyle bir uğramıştın...)
170 volt ve wewewewewewewewewe
böyle şok tedavisine can kurban. dünyanın merkezine doğru.. farklıydı yazınız.
SUSURLUK OLAYI GİBİ TREN KAZASI
Amaç seçim kazanmaya hedeflenmişken, yapımı devam eden, henüz bitmemiş pek çok eksikliğiyle açılışı yapılan bu tren raylarında umarım başka kazalar olmaz. Güzel ve tamamen bitmiş her eksikliği giderilmiş böyle çalışmaları herkes destekler lakin seçim uğruna heba edilmemesi lazım.
BİR SICAK EKMEK
Sıcacık bir yazı. Kardeş candır.
DIŞLANMAK
takma kafana böyle şeyleri, kardeşin küçük bazen anneler küçüklere böyle güzellikler yapıp ayar çekerler. :)
Arıza Caddesi Daire No Eksik Tahta Sayısı
Adamın bakıp içeriye davet ettiği güneşi deli. Gerisinin normal sayılmaması normal. Sevdim öyküyü.
YARATICI AKLIN EYLEM ADAMI
ağacın gölgesini satamayanlar ağaçları keserek sattığı bu kapitalist düzende bunlara geçit veren cahiller de suçludur. Kimse cahil diye bakıp aklamaya çalışmasın. Umarım o kimliğe bürünür dünya.. Güzeldi.
ÇIPLAKLIK
İçindeki alegoriler tutunmuş birbirine. diğeri oldukça dağınık. Güzel.
ANADOLU’DA UNUTULMUŞ BİR KADIN BİRLİĞİ: BACIYAN-I RUM
Ahilik kurumu ile birlikte ortaya çıkmış bir oluşumdur (Bacıyan-ı Rum) örgütlenmesi. Bunu en güzel Mikail Bayram kitabında açıklamıştır. Hatta o dönemin siyasi koşullarında oldukça önemli ve muhalif bir örgütlenme yapısı vardır. Moğol istila dönemlerinde Anadolu'da bence iki önemli yaklaşım vardı.
İKİ KURUŞA BİR NEFESLİK HAVA
Söylenecek ne çok şeyler var; engelli arkadaşlarımız için yol, asansör, devletin bedava sağlayacağı ki sosyal devlette olması gerekendir dışarıda hava alabileceği,sürebileceği, oturabileceği küçük arabalar. Ve en önemlisi eğitimidir bir çocuğun geleceğini sağlamak. Biz galiba boğuyoruz bir
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada lacivertiğnedenlik  şairi hakkında, lacivertiğnedenlik  kimdir, lacivertiğnedenlik  şiirleri,lacivertiğnedenlik  hakkında bilgi ve lacivertiğnedenlik  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.