E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
L£0N L£0N
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

L£0N yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Nitrojen Sarhoşluğu ve Çok Daha Nümerik
Öyle robotik yaşıyoruz ki... Söylediğiniz gibi yalnızlığı bile sunileştirmeyi başardık. Aslında iki kale de kendimizin. :)) Teşekkür ederim yorumunuz için.
Tabiri Caizse Suzan
Çok özel bir yazı kaleme almışsınız. Maalesef sosyal yozlaşma, gün geçtikçe aile yaşantımız içerisinde bizi daha çok sınıyor. Gencecik insanlar henüz bireysel bilinclerinin farkına varamadan, bu anlamlı birlikteliğe itiliyor veya başlamak zorunda hissettiriliyor. Her cümlesinde buruldum herkes gib
GEÇ KAĞIDI...
"Durgun sulardan zehir bekle yalnız." Yaşam bize hiç boy vermedi. Dalgalanıp duruyoruz... Fikrinize sağlık.
DÜŞ PALASI...
Yazıyla kucaklaşıyor insan. Beş çayına bekleyecek kadar samimiyet veriyor. Öyle güzel.
Gece Yürüyüşü 1
Hayat topsuz alanda faul gerektiriyor olabilir. Teşekkür ederim yorumunuz için.
şiir eklentilerinde yorum beklentileri
Çoğu insanın alnında büyük puntolarla asılı durması gereken bir yazı. Aynı zamanda çoğu kalemi Beğen/Nefret Et durumuna sürükleyen sosyal paylaşım sitelerinin hastalıklarını gözler önüne seren de bir yazı... Üzerine çok tartışılmalı gereken bir şey değil şiir. Şiir, nettir, kısadır. Kulağı ters t
 
Bu sayfada L£0N  şairi hakkında, L£0N  kimdir, L£0N  şiirleri,L£0N  hakkında bilgi ve L£0N  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.