E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
KULOĞLU. KULOĞLU.
Ahmet  Kuloğlu
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

KULOĞLU. yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
İŞTE İSTANBULUN GERÇEK YÜZÜ
"Tüyü bitmemiş yetimin hakkını savunanlarada camii avlusunda etmediği iftira,kin,kibir, kunpas kalmıyor İşte istanbulun bir gülen sefa yüzü,diğeri ağlayan cefa ceken ekmek bulamayan fakir varoş yüzü Şu mubarek şehr-i ramazanda siz vicdan ,izan sahibi,hakiki mümin müslüman,ehli iman yüreklere veriyorum sözü" Demişsiniz ya. bende aldım sözü. "Aynen kendinizi anlatmışsınız vesselâm.

...
Ayrılık
Önce mezheplerin nasıl ortaya çıktığını öğren .Nasıl,hangi şartlarda niçin ortaya çıktığını öğren.Din konusunda bir yazı yazarken de ilahiyatı bitirmiş birine sor ya da DİNAYET'ten bilgi al ona göre yazı yaz. Bilgin olmadığı konularda ahkam kesme.Dilini koparırlar yoksa. Bir makina mühendisi tıp alanında yazı yazabilir mi?Bir tıp doktoru makina konusunda yazı yazabilir mi?Herkes diplomasına göre konuşsun. UKALA SENDE!!!!!

...
 
Bu sayfada KULOĞLU.  Ahmet Kuloğlu şairi hakkında, KULOĞLU.  Ahmet Kuloğlu kimdir, KULOĞLU.  Ahmet Kuloğlu şiirleri,KULOĞLU.  Ahmet Kuloğlu hakkında bilgi ve KULOĞLU.  Ahmet Kuloğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.