E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Kul Seyyah Kul Seyyah
Tahsin Şahin
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Kul Seyyah yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
ATATÜRKSÜZ Çanakkale
Muhteşem bir vatan müdafası.Hiçbir çıkar beklemeden kimi eşini,anasını,babasını ve çocuklarını,kimi yavuklusunu geride bırakarak vatanını işğale gelen küffara karşı göğsünü siper ederek vatanını,namusunu,dinini ve bayrağını koruyan adsız kahramanların ruhları şâd olsun. O Gün, "ÇANAKKALE GEÇİLMEZ"İ
Gız Ana
Anlam ve kurgusuyla güzel bir şiir.Yüreğinize sağlık üstadım.Tebrik ederim... Selam ve saygılarımla..
HADİ YALAN DE
Anlamlı ve maniidar yazınızı okuyunca geçmişe özlem duymamak olurmu.? Yüreğinize sağlık Canan Hanım.Tebrik ederim.Selam ve saygılarımla..
MESAFE OLMALI
Sınırsız bir samimiyet sonunda mutlaka küslük veya düşmanlık getirir. Bu yüzden çok haklısınız tebrik ederim güzel bir söz. Saygılarımla..
Zaman ve Söz
Saygı değer üstadım.Sevgi üzerine harika bir yazı,yüreğine sağlık...Selam ve saygımla..
Seferihisarda Sabah
Gecenin dostluğu bir başkadır. Kendini bırakıpta hep seni dinler; maziyi serer önümüzede belleğimizi tazeler... Ne güzel şu geceler, suskun, samimi, vefalı bir dost bize geceler. Bu güzel ve duygunun yoğunluğu altında sel olup coşarken kağıda dökülen yağmur damlaları gibi, belleğimize dalarak bize
ŞÜKÜR
Güzel bir yolculukla Yaradana şükür ne güzel...Bu güzel yolculuğun sonunda hasret çektiğin canlarına kavuşmak ne güzel.Mutlu bir yolculuk,mutlu bir kavuşma.Şükür hep dilimzde olsun.Tebrik ederim Canan Hanım,hayat ne güzel değilmi.? Selam,sevgi ve saygılarımla..
İSTERDİM
Kıyamete kadar olacaktır yandaşlar,dalkavuklar ve sahte liderler.! Çıkar dünyası oldu bu dünya,dünyevileşti insanlar sanki ebedi yurdu burası...Çıkarlar ön planda olduğu sürece huzur bulamayacağımız aşikar iken halen toplum kutuplaştırılıyor.Tebrik ederim anlamı bilene derin yazınızı ve kaleminizi.
Konuşan Konuşsun
Değerli üstadım,bir Türk evladı olarak bu yazıyı yazarak bizlere sunmanız gerçek bir milli görevdir.Anlayan anlar anlamayan ise düşmanlığını sürdürür.Ne yazıkki bazı kişiler Türk Milletinin kafasını karıştırmakta yarış halindeler...Ama birşey yapamayacaklar,Türk milleti ilelel ebet payidar olacaktı
Seyyah'ın Yolculuğu
Korkuyla umut arası bir yaşamdır seyyahların yürüyüşü. Güzel ve anlamlı bir yazı, tebrik ederim şaire’miz selam ve saygılarımla..
AVRUPA VE İSLAMOFOBİ
AVRUPA VE İSLAMOFOBİ
AVRUPA VE İSLAMOFOBİ
AVRUPA VE İSLAMOFOBİ
Kul Seyyah tarafından 11/6/2018 12:04:03 PM zamanında düzenlenmiştir.
Seni Seviyorum İstanbul
Gönül severse sevdiğine kusur bulmazmış,istanbul sevilmeyecek bir şehir değil ama biz insanlar istanbulu ne hale getirdik.? Her gelen talan etti bir çıkar uğruna...Kupon arsalar meydana getirip rantı teşvik ettiler,rantla,sivri çok katlı binalarla vurdular güzel istanbulu.Önce gecekondu şehri yaptı
Türkiye Cumhuriyeti 95 yaşında.
Günaydın güzel bir gün yaşamanız dileğimle değerli dostum.Cumhuriyet bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.Türk milletine en güzel yakışan idare şeklidir cumhuriyet.Allah'ın kanunu olan kur'anı kerimi ve adaleti uygulayacak din adamlarının olmadığı ve bundan sonrada olacağını sanmadığım bu dev
BABA
Yanımızdayken kıymeti olmayan ama kaybettiğimiz zaman kıymetini anladığımız nice değerlerimizin acısı halen yüreğimizde.Bir baba olarak teşekkür ederim.
Hayatım
Yaşamı keyif versede aşk zordur.!
TÜRKİYE,İÇ VE DIŞ POLİTİKASI
Kul Seyyah tarafından 9/12/2018 10:30:29 AM zamanında düzenlenmiştir.
Ben Bilmem Anam Bilir
İşte kayserili zekası,ne güzel bir hatıra,insanlara ders olacak nitelikte.Sevgili şaire ve yazar,bende kayseriliyim gönlüne sağlık ilgiyle okudum yazını çok güzeldi ve çok güldüm,sağolasın.Selam ve saygılar..
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Kul Seyyah  Tahsin Şahin şairi hakkında, Kul Seyyah  Tahsin Şahin kimdir, Kul Seyyah  Tahsin Şahin şiirleri,Kul Seyyah  Tahsin Şahin hakkında bilgi ve Kul Seyyah  Tahsin Şahin isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.