E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Necla Kezban Turan Necla Kezban Turan
 
Üye / Kimlik onaylı üyeVIP Üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Necla Kezban Turan yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Kızılderili Gözüyle
İçinde bilgi, bilge, kapitalizm gibi kelimeler geçen yazıları bizim toplum pek sevmez hocam. Bereket ki okuyanlar olmuş. Güne de gelmiş iyi olmuş. Okusunlar bari... Fikrinize sağlık.
Z raporu / IV
Devam ediyor... Edecek, bitmeyecek pislikler. Seviyorum seni...
NE DEMEK İNTİHAR EDECEĞİM
Derdini gayet güzel anlatan bir yazı olmuş. İstatistiksel verilerin sunulması da iyi olmuş. Bilmeyenler öğrensin. Derli toplu, temiz bir anlatıma sahip güne seçilen yazı. Genç yazarımıza tebrikler.
Böyle Lekelediler Çocukluğumuzu
Bir yazı sizi nereden nerelere götürür? Çıtırdayıp duran bir sobanın etrafında bizi sımsıcak kuşatan bir çocukluk yaşadık biz. Oyunlarımız, şarkılarımız, türkülerimiz, bilmecelerimiz, tekerlemelerimiz hala aklımızda. Evet hala. Çocukluk nedir en iyi yaşadığımız dönemlerdi o dönemler. Öyle g
Kırmızı Pazartesi / Gabriel García Márquez
Şimdilerde sosyal medyada bir moda var. Bireyler okudukları kitapların fotoğraflarını paylaşıyorlar. Ama kitaba dair herhangi bir izden sözetmiyorlar mesela kitabın yapısı veya kişide bıraktıkları gibi... Bu değerli incelemeyi notlarımızın arasına alalım bence. Gününüzü tebrik ederim... :)
NE YANİ ATATÜRK DE Mİ VATAN HAİNİYDİ?
hocam, bunca yorum yazdım bi 6 sayfada ben yazı isterim... :)))
NE YANİ ATATÜRK DE Mİ VATAN HAİNİYDİ?
sizi gidinin klavyeşörleri sizi. oturmuşlar masa başında çarşaf çarşaf yazıyorlar. ne yazıyorlar. hiç! vatan kurtarıyorlar. vah ki vah.
NE YANİ ATATÜRK DE Mİ VATAN HAİNİYDİ?
"misak-ı milli sınırları içinde vatan bir bütündür. bölünemez" Erzurum Kongresi. Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ü saygıyla, onurla ve şerefle yeniden anıyor Atatürk'ü karalayan, hor gören tüm yorumları da ayrıca kınıyorum. Hala bir şeye benziyorsanız Atatürk'ün sayesinde. :) bu
başın sağ olsun Berkin
söz bitti başın sağ olsun Berkin
BEN DE KÜFÜRBAZ DEĞİLİM. BAKMAYIN ADIMIZ ÇIKMIŞ.
Mahkeme salonunda hakim Deniz Gezmiş'e sormuş: "Neye gülüyorsun?" Deniz yanıt vermiş: "Duvarda ADALET yazıyor ona gülüyorum." Ne gidenler gitti değil mi sayın yazar, ağlamakta Türkiye'yi hak ettik Suriye'yi de mat ederiz nasıl olsa. ağlamaya sebep mi aramıştınız? Bu da şu an içimden
Eklenti
düş sokağı sakinleri grubunun gayret et parçası...
Eklenti
http://www.youtube.com/watch?v=uq7RmjlQxuI
Ten Karmaşası
güne yakışan güzellikte... tebrikler =)
EDEBİYAT DEFTERİMİZ(DEKİLER) 2
çok güzeldi...sevgiler :)
Renkleri Kayıp Bir Şehir
şiire doymaya çalışırken bu rengi kaçırmışım ister istemez...ah şu yoğun çalışmanın gözü kör falan olsun mu onu da bilmiyorum... çok güzeldi sevgili Sinem, yerini hak etmiş kesinlikle.
a
fısıltı gazetelerinin manşetleri arasında kulaç atmak yerine bilimsel düşünebilmiş olsaydık millet olarak, zaten bu halde olmazdık... tebrikler, duyarlı kalem.
Ah şu Kadınlar
Kuaföre mi gittin! Sıran mı gelmedi demek ölümle eş değer… :)))) çok hoştu bu.. resme de bayıldım..:P
İliryalı
çok güzel Lacim..tebrikler =)
Soyut Kadınsallığın Vahasına Sığınmak
kendi dudağından öptüğü bir kaç dakika... tebrikler.
ACI KAYIBIMIZ
Allah rahmet eylesin...
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Necla Kezban Turan  şairi hakkında, Necla Kezban Turan  kimdir, Necla Kezban Turan  şiirleri,Necla Kezban Turan  hakkında bilgi ve Necla Kezban Turan  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.