E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Kemnur Kemnur
kemal paracikoglu
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1953’de Eskişehir’de doğdum. AÖF iktisat Mezunuyum.Elde ettiğim diploma sayesinde, çalışmakta olduğum memuriyette, derecem iki basamak birden artaraktan maaşıma üç beş kuruş zam geldi ve o zammın sayesinde birkaç şişe bira daha fazla içebildim. Müteakiben Türk Şeker Fabrikalarında 27 yıllık memuriyetten sonra, o diploma sayesinde, birin dördünden emekli oldum, o diploma olmasaydı üçün birinden emekli olabilecektim. Bu süreçte bir okuma alışkanlığım ve yazma alışkanlığım yoktu. Emekli olduktan sonraki hobim yazmak oldu. "Yazmak güzeldir, ama okumak sevimsiz bir külfettir," vecizesi bana aittir. Bu günlerde, "Okumadan Yazar Olanlar" derneğinin kurucu genel başkanlığını yürütmekteyim. Halen, derneğin üyesi olan dostlarımla beraber "www.edebiyatdefteri.com" sitesinde yazılar yazıp paylaşmaktayım. 
Bu sayfada Kemnur  kemal paracikoglu şairi hakkında, Kemnur  kemal paracikoglu kimdir, Kemnur  kemal paracikoglu şiirleri,Kemnur  kemal paracikoglu hakkında bilgi ve Kemnur  kemal paracikoglu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.