E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Kegan Kegan
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Kegan şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
İstiğfar Çiçekleri
Tebrik ediyorum geceye düşen kutlu şiiri ve şairini. Sesi ve anlamı şir(süt) ü şekker gibi uyuşturmuş. Ve hürmetlerimi sunuyorum.
med- cezir etkisi
Yürekten kopan gel-gitli dizelerin sahibi kıymetli şairi selamlarım..
TÜRKİYE-AZERBAYCAN
Bu dostluk, aynı ruh ve heyecan, böyle yazılır. Bir millet iki dövlet sözü boşa denilmemiş. Elinize emeğinize sağlık, hörmetler..
SÖZ DÖŞERKEN ÜŞÜYOR
Güzel söyleyişleriyle günün anlamına uygun düşen şiirinizi kutluyorum.
Çay Itırlı Gülüşün
Azizim çaylı şiirlerinizi, çaya güzellemelerinizi özlemişiz. Bu arada kaleminiz damlayı deniz etmiş. Selam ve saygılar..
Sil Baştan Teknolojisi
Valla hoş söyleyişler ne diyelim. Çağın şiiri biraz böyle olur. İçine ruhunu koymadığı dudaktan söyleyişlere inat daha damardan.. Şiir isminize kapılıp geldim..(ikiodabisalon) Fena olmadı..
BAŞINIZ SAĞ OLSUN
Hoş ve eğlenceliydi doğrusu. Ne güzel karşılıklı hoşgörüyle böylesi takılmalar, selam ve tebrikler..
BADEM ÇİÇEK AÇTI GELİNE BİR BAK!
Maşallah abicim seriye bağlamışsın. Bu ne ilham gürlüğü böyle, kutlarım..
BİRADER - 13
Maşallah, hep aynı eda ve mana; şekil ve muhteva olgunluğuyla heyecan, lirizm ve kaliteyi hiç düşürmeden devam ediyorsunuz. Biraderinize sonsuz rahmet, sizlere sağlık ve saadet dileklerimle..
Güzelsin Türkiye'm
Güzel Türkiye'mize güzel bir armağan olmuş. Sevginin sihirli gözlüğüyle, diliyle ger şey güzel görünüyor, güzelleşiyor. Selam Türkiye'min tatlı dilli güzel şairine..
Buz Çiçeğim / Bestelendi
Evet, bir şarkı şiiri olmuş. Güzel olmuştur kim bilir, eklense de dinlesek..
Yavrucağım
Anneler böyledir işte, duyguları şiir..
Nasıl bir dünya
Resim zaten tek başına bir şiir. Annelik de.. Sonrası geliyor..
AŞK
Aşk, aşk, aşk. Bu kelime şiir olarak yeter diyorsunuz. Üstelik resim bonus ve belki de gerçek şiir o. Sevgiyle..
BUNCA RAHMETİ NEREYE SIĞDIRACAĞIM?
İlginç bir şiir. Şiirle birlikte siz de duygusal olarak savruluyorsunuz sanki. Rahmet, ama daha çok hüzün ve bilinmezlik..Kutlarım..
Sükûn
Gerçek soylu şiirin has sesi var gibi bu seste. Bizi kandırnayın muhterem hanfendi, dört şiirle bu iş olmaz.. Arkada bir baraj olmalı.. Saygı ve Selamlar..
İyi ki mahşer var sevgilim
Tepeden tırnağa şiir; şiir olduğunu bağırmadan, şairaneliğe girmeden olduğu gibi, kendiliğinden mütevekkil ve mütesellim. Tebrik ediyorum ve yerini hak ederek almış, baş tacı şiirinizi hürmetlerimle kutluyorum..
GÖR,SEN
İki sumsuğunu, başınca gör sen Kıymetli şairim, değerli hemşehrim, Bu kelimeyi görünce sanki o eski yıllara çocukluğuma gider gibi oldum. Teşekkür ederim size bunun için. Şairlerin bir işi de "yerel/mahalli dilden genel dile (Standart Türkiye/İstanbul Türkçesi)oradan da evrensel dil/ler/e dilini/n
YARAM DERİNDE
Sade ama derin ve anlamlı şiirinizi kutluyorum. Selamlarımla..
Limon Ağaçları
Elinize, dilinize, gönlünüze sağlık ablam. Dört dörtlük, engin ve derin, geniş ve yüksek, hoş bir şiir olmuş. Hürmetlerimle..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Kegan  şairi hakkında, Kegan  kimdir, Kegan  şiirleri,Kegan  hakkında bilgi ve Kegan  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.