E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Kasabanın Cadısı Kasabanın Cadısı
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Kasabanın Cadısı yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
tay.yare
ahah süperdii şu fiyuvvvla bende uçayım barii.. :))
Gamzelimm: 'Kalbinde sevgiyi çoğalt.' ...Söyleyişi
çok güzeldi çok sevdimm.. Gamzelim'in şiirleriyle bu gün rastlaşmıştım onları okuyup baya bi ziyaret etmiştim sayfasını üzerinede bu yazıya denk gelmek harika oldu emeğinize gamzelim'in de samimi yüreğine sağlık olsun..teşekkürler ..
BÖYLE BİR KADIN İNSANI TAM ORTASINDAN ÇATIR ÇATIR ÇATLATMAZ MI SİZCE DE ?
:)))harikaydı.. Rüya hanım ise ayrı bir harika Sizi ve samet beyi es geçiyorum ama bazılarına lazım böyle rüyalar..dilerim bir daha da uyanamasınlar!:))
AHFEŞ'İN KEÇİSİ VE KAFA SALLAYAN KADINLAR
Bu türk milletinin çoğu koyundan gelme diyordum ki yazınızla bu söylemimi değiştiriyorum AHFEŞ'in keçisiymiş meğer !;) Saygılar..
Bu Kaçıncı Mektubum Bilmem Ki Sana... Anna Bilmiyor...
beni hep gülümseten gül dalım gözümden dökülenler ne.. senin o nar yüregine hangi su değse fayda etmez artık bilirim,ama yinede dök içini kağıtlara ve sonra ona bakar gibi gülümse olur mu .. seni çokk seviyorumm varlığın varlıpıma en güzel armağann..
Can kırığı
sonra toplandı kırk şair kırk şiir yazdı kırklara karıştı kırk şiir düştü gecenin koynuna.. .. bir şiirimden bir kaç dizeyle yorum yapmak istedim belki bir nebze onarır diye..umutla.. sevgiyle kalın..
BAZEN İKİ KERE ÖLÜNÜR
Antoda okuduğumda da çok beğenmiştim bu yazını.. tebrikler başarılar sevgiyle kal ..
Nisan yıkımı...
Kelimelerim lal oldu ,dilim tutuldu..;(
,-,-
Çok güzel bir baba olacaksın ,bunu böyle hissedebilmek ve yazıya şimdiden dökebilmek gerçekten büyük başarı Her kız çocugu babasına aşıktır denir bu nlardan biride benim. kimi baba hakeder bunu kimisi ise değerini bilemez. değerini bilecek güzel bir baba adayı var karşımızda. kız çocuğu derm
İhtiyaçtan Doğan Merak/mı
Hoş geldin güzel ruh,ne iyi geldin yine sabahları senınle coşuyor sayfalar.. yalnızlığın hüzünlü prensesi,pamuk şeker alıyım mı sana içimden geldi?;)bir de uçan bir balon..
Hasretin Küle d'okunduğu yerdeyim..
Off tam da aynı yerdeyiz Tebrikler ve başarılar her daim..
SÜMÜKLÜ KIZ
Gece gece tebessümle okudum yazınızı. keyifliydii.. :))
 
Bu sayfada Kasabanın Cadısı  şairi hakkında, Kasabanın Cadısı  kimdir, Kasabanın Cadısı  şiirleri,Kasabanın Cadısı  hakkında bilgi ve Kasabanın Cadısı  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.