E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Karaqulle

Karaqulle

117 şiiri ve 6 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Bir şizofreniyi oynuyorum nicedir! Yollara çıkacak takat kalmadı güçsüz bedenimde.... Yolsuzum, yolluksuzum ve gittiğinden beri bende yokum..
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 117
Şiirleri
6
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Yusuf Vahit Karagülle

Çevrimdışı

8 yıl 7 gün 38 dakika 34 sn  boyunca üye

Diyor ki;
Bir şizofreniyi oynuyorum nicedir! Yollara çıkacak takat kalmadı güçsüz bedenimde.... Yolsuzum, yolluksuzum ve gittiğinden beri bende yokum..
Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
15.892
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
198.461
Yazıları Kaç Kere Okundu?
9.404
Üyesi olduğu atölyeler

HECEYE GÖNÜL VERENLER DUYGULARIN ADRESİ
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

Ne hesabını veremeyeceğim bir günüm oldu ne de vicdanımı lekeleyen bir geçmişim... Ne hissettiysem onu söyledim , onu yaşadım... Yaşadığım bir tek andan bile pişmanlık duymadım... Asla keşkelerim olmadı... Hiçbir zaman kendimle vicdan mahkemesi yapmak zorunda kalmadım... Karşıma bazen gerçek yüzler , bazen sahteler çıktı ama olsun ben yine sadece hislerimle yaşadım.. Asla sevmediğim birine seni seviyorum demedim , ya da asla birini severken karşılığını beklemedim... Dostluğuma değer biçmedim , sevgime ise hiçbir zaman sınır çizmedim... Sevdiysem sonuna kadar gittim,bitirdiysem öldürse de hasreti geriye dönmedim... Bazen çok kırıldım , bazen belki de kırdım... Ama hata insana mahsustur dedim..Affettim , af diledim.. Kimileri birden fazla kırdılar kalbimi ama ben onları yinede affettim.. Onlar belki beni saflıkla yargıladılar.Belki de içten içe sinsice güldüler... Ama asıl unuttukları şuydu

Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Rozetleri

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Karaqulle  Yusuf Vahit Karagülle şairi hakkında, Karaqulle  Yusuf Vahit Karagülle kimdir, Karaqulle  Yusuf Vahit Karagülle şiirleri,Karaqulle  Yusuf Vahit Karagülle hakkında bilgi ve Karaqulle  Yusuf Vahit Karagülle isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.