E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
KaramsarSair

KaramsarSair

272 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 272
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Atilla Taşar

Çevrimdışı

13 yıl 20 dakika 1 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
14.665
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
304.697
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı



Henüz 9 Yasinda annemi dogum esnasinda kaybetmem hayatimin dönüm noktasi oldu Kendimce bir seyler yazip avunmaya calistim.Bakirköy Osmaniyede sevgili Söz yazari Ülkü Aker ablamin sayesinde Rahmetli Suat Sayin ile tanistim ve ilk sözüm bestelendi.Ayfer Basibüyük seslendirdi.Askerligimden sonra Manevi agabeyim Kerem Güney ile Unkapaninda ki Elif palakta söz yazari olarak calistim.Sonunda kader rüzgari beni Almanyaya sürükledi.13 agustos 2006 tarihinda 20 yasindaki kücük Melegim Aylini müessif bir yangin neticesinde kaybettim.Ve bittik tükendik.Sözlerimi seslendiren degerli sanatcilardan bazilari (Bülent Ersoy(Erkoc olarak Saner)Kerem Güney/Nermin Candan/Leyla Nur/Adnan Senses/Suat Sayin/Kamuran Akkor/Ferdi Tayfur/Müslüm Gürses/Muazzez Ersoy Şükran Ay .Sözlerimden bir kaci.Sabir Duasi/Insanlik bende kalsin/Askla basim hos degil.Selam ve saygilar.


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
uğur gözdeeren
Profili | Şiirleri | Yazıları
DEĞERLİ DOSTUM YAŞAMINIZ BENİ ETKİLEDİ... BİLİRMİSİNZ Kİ, SANAT ACILARLA DOĞAR AMA SONU TATLI VE GÜZEL OLUR. SİZİN ZORLU YAŞAMINIZ, ONLARCA ..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »



Bu sayfada KaramsarSair  Atilla Taşar şairi hakkında, KaramsarSair  Atilla Taşar kimdir, KaramsarSair  Atilla Taşar şiirleri,KaramsarSair  Atilla Taşar hakkında bilgi ve KaramsarSair  Atilla Taşar isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.