E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
karadereli karadereli
Recep Karadereli
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

karadereli şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
BU MİLLETİN BİR EVLADI OLARAK
Ve bir sabah gerinip uykudan uyanarak Geleceğe baktın mı maziye dayanarak? Bizi muzaffer kılan ülküye boyanarak Çağı yakabildin mi? Onu söyle sen bana… Tebrikler Salih kardeşim. Selam ve saygımla..
MART
Her yaşın ve her mevsimin güzellikleri var yaşanacak. Güzel şiirdi. tebrikler. Selam ve saygımla.
KENDİNE DÖN
Yaradan yetmez mi sana Kullarına bel bağlama Hiç kimse için ağlama Sabırlı ol kendine dön kulak küpesiydi..tebrikler..selam ve saygımla.
GÖNÜL BESTESİ
Hasretiyle yanarken ateşten bir bûsenin, Mahmur bir elâ bakış, beni düşlere alır. Silinir bütün dünya, gözümde yalnız senin O, renk renk menevişli, güzel gözlerin kalır. güzel dizeler için teşekkürler. Kaleminiz ve ilhamınız daim olsun. Selam ve saygımla..
Allah'a Mektup
ne güzel dua bu. Kutluyorum selam ve saygımla..
GEL AMA
Başka bir şey istemem gül getir kucağında Sonra salla usulca düşler salıncağında. Alevler yükselirken muhabbet ocağında Sevdanı iyi pişir, tüm öfkeni haşla gel. güzeldi .selam ve saygımla..
müteşair soytarılar
bu ne iddia böyle...kendi adıma ben iddialı değilim...ama şair alçak gönüllü olur...ama şiirde şiir hani ...tebrikler..
Biz gerek
Kendine çok güvenme her şeye gücün yetmez Yapılan iyiliğin zerresi boşa gitmez Güzellik yolculuğu zannetme asla bitmez Her birimiz neyiz ki sen ben yetmez BİZ gerek Güzel kulak küpeleriydi, ne mutlu öğüt alana.kutluyorum.selam ve dua ile.. karadereli tarafından 2/24/2016 10:02:40 AM zamanı
SÖZDE İSLÂMİ TiVi'LER
Kimisinin ismi de deli Bekir Yoktur ki bunlarda hiç akıl fikir Bazıları güya çekiyor zikir Durdurun güneşim tersten doğacak zaten insanın ruhu ısınmıyor ..Rabbim cümlemizi gafletten uyandırsın. Güzeldi selam ve dua ile..
ANkaRA
Uyumadı ülkemin duyarlı insanı, Çatlataçak birlik olupta düşmanı, Yazacak yine tarihe şanlı destanı, Yaralandın yine güzel ANKARA. İNŞALLAH DOST, İNŞALLAH....
Gönül Çiçeklenir
güzel bir gönül sesi. Tebrik ediyorum.
Yılların ardından
hüzünlü bir gönül sesi tebrikler...
Aşk Dediğin
ne diyeyim ki. Hani derler ya yaşanır..öyle bir şey .güzel dizelerdi. Tebrikler...
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
senin yerine koyacağım başka sen, yok bende hiç kimseye değişmem seni farz’etki boş bir bir tuval im senin renginden başka her renk kirletir beni çok güzel bir gönül sesi. Tebrikler...
Mülteci Çocuklar
sıcacık bir yuvanız olsa bir yanınızda anneniz, diğer yanınızda babanız ve kardeşleriniz… g ü l e r m i s i n i z? HEMDE NASIL DOST CIVIL CIVIL KIKIR KIKIR....AMA İNSANLIKTA VİCDAN SEVGİDEN TAM TIKIR..KUTLUYORUM.SELAM VE SAYGIMLA..
ÜLKEMDE ÜLKEM
mehmedim miğferine saplanmış kurşun yurdumun her karış toprağı senin namusun diyarbakır surlarında bayrak tutuşun zaferse zafer Türkün soylu kavgalarında aybüke ülkemde ülkem en büyük Türkiyem çok yıldızla değil ay yıldızla yaşayacak ebediyen ülkemde ülkem en büyük Türkiyem yürek ti yür
ALLAH KAHRETSİN
Devletin Malı’na gözü dikenler Milletin içine fitne ekenler Aramıza birde perde çekenler, Bizi bölenleri Allah kahretsin. TEBRİKLER.SELAM VE DUA İLE.
NEYLEYİM
GÜZEL GÖNÜL SESİ.TEBRİKLER...
kerahat vakti...
TEBRİKLER..
KIYAMAM SANA
TEBRİK EDİYORUM.SELAM VE SAYGIMLA.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   7   8   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada karadereli  Recep Karadereli şairi hakkında, karadereli  Recep Karadereli kimdir, karadereli  Recep Karadereli şiirleri,karadereli  Recep Karadereli hakkında bilgi ve karadereli  Recep Karadereli isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.