E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
kar_cicegi kar_cicegi
İsmihan Erdogmus
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

kar_cicegi yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
HİLAFETİN BAŞKENTİ SİVAS
Allahın verdiği canı yalnız Allah alır, İnsan öldürmek büyük günahtır, camiye gidip namaz kıldıktan sonra önceden hazırladıkları taş, sopa ne varsa hep birlikte Otel yakmaya, taşlamaya giden onca insanın kıldığı namaz ne kadar kabul olur acaba? Namaz kılarken ne dua ettiler ki, sanırım şöyle ettiler. Bu laikleri yakmak öldürmek için bize güç ver Allahım mı dediler?. Kendilerine hiç bir zararı olmayan hoşgörülü, içleri insan sevgisiyle dolu, sadece amaçları Pir Sultanı anmak olan o hepsi birbirinden değerli insanları yakmak onlara ne kazandırdı anlamış değilim.İnsanlıktan nasibini almamış kişiler İnşallah kendi pisliklerinin kuyusunda boğulacaklar Allah onları cezasız bırakmayacak. İstedikleri kadar namaz kılsınlar bir cana kıyan insanın namazı da kabul olmaz, kaldı ki 37 can aldılar. Ali bey duyarlı yüreğinizi kutluyorum Allah bir daha böyle bir vahşeti yaşatmasın kimseye, Saygılarımla...

...
 
Bu sayfada kar_cicegi  İsmihan Erdogmus şairi hakkında, kar_cicegi  İsmihan Erdogmus kimdir, kar_cicegi  İsmihan Erdogmus şiirleri,kar_cicegi  İsmihan Erdogmus hakkında bilgi ve kar_cicegi  İsmihan Erdogmus isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.