E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Kahraman Tazeoğlu

Kahraman Tazeoğlu

24 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Yine en arka koltuğunda oturuyorum minibüsün, yine camda oluyor gözlerim. Sen tutmuyorsun ya elimi cebimden hiç çıkartmıyorum.
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 24
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Kahraman  Tazeoğlu

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
22.955
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
0
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0

Hakkında

Kahraman Tazeoğlu yalnızlık ve aşk üzerine roman ve şiirler yazmıştır, ki bu duyguları tahlilde usta bir yazar ve şairdir. iki basımı bulunan Susacak Var! adlı romanında kendinden on üç yaş büyük bir yazara bir imza günü öncesi aşık olmuş bir kızın duygularını ve kızın bir gülüşüyle ona aşık olan yazarın kızı nasıl büyüttüğünü ve tabiki aşklarını, ayrılıklarını, birlikteykenki yalnızlıklarını anlatır Kahraman Tazeoğlu. Öyleki aralarındaki özlemi 'içimi çürütür ' diye tasvir ederken, sevgiyi iç tazeleyici olarak betimler. Zıt kutupların çekimidir bu romanda anlatılan. Şiirlerinde serbest ölçü kullanan Kahraman Tazeoğlu'nun Ölü Bir Kentin Morg Alfabesi , Seni İçimden Terk Ediyorum isimli şiir kitapları vardır. Kahraman Tazeoğlu, 2004 yılında RAYAD tarafından "en iyi şiir programcısı", 2006 yılında da Türkiye Yazarlar Birliği Tarafından "en iyi radyo programcısı" ödülüne layık görülmüştür. B

Ne dedi?
Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada Kahraman Tazeoğlu  Kahraman Tazeoğlu şairi hakkında, Kahraman Tazeoğlu  Kahraman Tazeoğlu kimdir, Kahraman Tazeoğlu  Kahraman Tazeoğlu şiirleri,Kahraman Tazeoğlu  Kahraman Tazeoğlu hakkında bilgi ve Kahraman Tazeoğlu  Kahraman Tazeoğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.