E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
kader_48can kader_48can
sıdıka emek
üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

kader_48can yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
.
Aynurcuğum yazılarına hasret kaldık.Nerelerdeydin.? Allah analı babalı büyütsün hala olmuşsun..Tez zamanda da şifa bulur inşallah..İbretlik yazın için seni kutluyorum.. Sevgilerimle..
HAYAT BANA BAĞIRMA...!
Eğer hissedebiliyorsan boğazındaki düğümü, anla artık değerlerin öldüğünü. Barış Manço’nun dediği gibi; “kimileri kahve kaynatsın, kimi hala dansöz oynatsın leyleğin ömrü iki lak lak, değerler oldu tepetaklak.” Çok anlamlıydı yazınız..Size katılmamak mümkün mü..?Kutlarım..sevgilerimle..
ÇAYDAKİ DEM, SEVGİDE SICAKLIK
Hem demli, hem sıcak... Bence de öyle olmalı..Kutlarım..sevgilerimle..
94 - İNTİKAM
Kutlarım sevgili onur..Yine güzel ve ders verici bir konuydu. Sevgilerimle..
BİZ VE ONLARIN ÖYKÜSÜDÜR
OKUMAYA DEĞDİ DOĞRUSU..NE YAZIK Kİ HAKLISINIZ.. BİZ VE ONLAR YAŞIYORLAR HEM DE BİZİMLE.. KUTLARIM..SEVGİLERİMLE..
BENİ ÜZÜYORLAR ANNE
10 YIL OLDU ANAMI KAYBEDELİ..BÜTÜN ÖLMÜŞLERİMİZİN RUHU ŞAD OLSUN..İÇİMDEN BİR ŞEYLER ALDI GİTTİ HER KELİMESİNDE YAZINIZIN..KUTLARIM ARKADAŞIM.. SEVGİLERİMLE..
Suç..Büyük suç!..
ANLAYAN ANLAMIŞTIR EMİNİM..GÜZEL TAŞLAMAYDI.. KUTLARIM..
SU ŞİİRİMİZDİR......
Kolay elde edilebilir gibidir ancak tek bir damlası bile taklit edilmez bir cevherdir. SANADA HAYIRLI CUMALAR ARKADAŞIM..SEVGİLERİMLE..
Detaylardaki farkı görebilmek!!
Halbuki kanatkar olmak büyük bir zenginliktir. KESİNLİKLE KATILIYORUM ARKADAŞIM..ELİMİZDEKİLERİN DEĞERİNİ BİLMEMİZ GEREKİYOR..BİZDEN KÖTÜ DURUMDAKİLERİ DÜŞÜNEREK HALİMİZE ŞÜKRETMELİYİZ. CUMAN MÜBAREK OLSUN..HER ŞEY GÖNLÜNCE OLSUN.. SEVGİLERİMLE..
KADIN EŞİNDEN HANGİ DAVRANIŞLARI BEKLER ?
Kısacası beyler,eşinize hem eşiniz gibi davranın,hem sevgiliniz gibi.Bu ince çizgi çok önemli. SEVGİLİ HAZAN İNCE BİR KONUYDU YAZDIKLARIN VE HEPSİNİ KATILIYORUM CANIM..YÜREĞİNE SAĞLIK.. SEVGİLERİMLE..
NELER OLUYOR ...(bize)
Saygı ve sevgi eskidendi..Artık çağ atladık.Maddiyat daha değerli..Eğer paran varsa akrabada çok dostta..Kimsenin kimseye acıma duygusu da kalmamış bu maddiyat yüzünden..Çok şeyler kaybettik azizim.. Anlamlı bir yazıydı..Kutlarım..Sevgielrimle..
Yozgat10. Sürmeli Festivali Şiir Şöleninden İzlenimlerim
Bazı nedenlerden dolayı gidemediğim için üzgünüm.. İnşallah bir gün..Kutlarım hocam güzel anlatımdı..Sanki gitmiş kadar oldum..Saygılarımla..
Şair ve Yazarları Yozgat' ta Konuk ettik
Bazı nedenlerden dolayı bu sene katılamadım hocam..Bunun için çok üzgünüm.Nasip olurda tekrar böyle bir şölen olursa İnşallah katılırım.Sizleri tanıma ve güzel memleketimizin güzel yerlerini tabi ki görmek isterim..Görüşmek umuduyla saygılarımı sunuyorum..
92 - MECNUN
Kutlarım..Sevgilerimle..
SEVGİLİYE NİYAZ
İhtiyaç duyduğumuz bir takım şeylerin karşılanması olarak değil,en çocuksu halimizle,en safiyane duygularımızla sevebilmeliyiz.Uçsuz bucaksız göklerde uçan kuşun özgürlüğü,evimizde beslediğimiz köpeğimizin bize olan sadakati,karnımıza kıramplar girercesine attığımız kahkahamız,annenin,kucağında çocu
BİR YANI EKSİK ÇOCUKLAR !
Allah hiçbir çocuğu dört gözden ayrı bırakmasın temennilerimle.. Aminnnnnn Hülyacığım...Anne babası ayrı büyüyen ve çok acılar çekmiş birisi olarak bunu benden başkası anlayamaz gibime geldi..kutlarım..Sevgilerimle..
gırgır mektup
Değişik bir mektup..Anlamaya çalıştım..İnce konular biraz.. kutlarım..sevgiler..
93 - DÜŞÜK
Bence de güzel bir konu sevgili onur..Nefes alan bir varlığı yok etmek bizim haddimize düşmez..Korumayı baştan bakacaksın.Ben de yazdığınız gibi olaylara biraz daha fazla inananlardanım ve üç çocuğum var.Çocuklarımdan çok,çok memnunum..Allah evladın da hayırlısını versin..Kutlarım..sevgilerimle..
DOĞU TÜRKİSTAN’DA OLUK OLUK KAN AKIYOR, TÜRK BAKIYOR!!!
SİZE KATILMAMAK MÜMKÜN MÜ.?KUTLARIM DUYARLI YÜREĞİNİZİ..SEVGİLERİMLE..
Gidenler..
babamın yoklugu , adam olmamı ön gördüde.. Birtek annemden kalan göbegimdeki çukur dolmadı .. ondandır bunca serzeniş.. Hüzünlüydü yazınız..Benim de duygusallığım üzerimde.. Kutlarım..sevgilerimle..
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada kader_48can  sıdıka emek şairi hakkında, kader_48can  sıdıka emek kimdir, kader_48can  sıdıka emek şiirleri,kader_48can  sıdıka emek hakkında bilgi ve kader_48can  sıdıka emek isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.