E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
K@LP.SiZZ K@LP.SiZZ
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

K@LP.SiZZ şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
GÖNLÜM
Hasreti özlemi nakış nakış desen desen dökmüş gönlün satırlara..inşallah birgün bu hasret biter ve yüreğin vuslatın güzelliğini damlatır satırlara..çokca saygı ve selamla Ustad
Senin İçin ÖLMEK Bile Güzelmiş
yine duyguları kaleme gözyaşı olarak akıtmışsınız..saygılar selamla
Öyle Git
Ne bırakıp gider ne kalıp tebessüm eder hayat bu hasretle devam eder. saygılar selamla..
Özledim İşte
Özlemin duygulardan kaleme vurdugu damga güzeldi..yüreğine sağlık
TIPKI KASIM GİBİYİM
Yada Yarına... Kaleminizden kelamlar duyguyla damlamış..herşeyin hayırlısıyla saygı ve selamla Hocam..
💕 İçimdeki Sen 💕
Görülmeyen acıların sessiz feryadıdır hüzünlü kelamlar.. Güzel damlamış gönül pencereniz satırlara...saygı ve selamla K@LP.SiZZ tarafından 11/18/2019 9:48:14 AM zamanında düzenlenmiştir.
Ceza
Bir Dua gibi süzülmüş duygularınız Kelamlara Aynur hocam..saygılar selamla..
Rüya
Hayatlarda öyle değilmi ..bir bahar misali gelip göçer sonbahara doğru ahenkle inerken maziye dönüşü hüzünlü ve sorgulayıcı ..harikülade bir anlatım ..teşekkürler ve yine teşekkürler güzelliğine anlatımına.. K@LP.SiZZ tarafından 6/24/2016 6:52:39 PM zamanında düzenlenmiştir. K@LP.SiZZ t
Gülüm
belki bir gün.... kutlarım değerli kalemdaşım saygı ile.
Kafi
ayrımcı düşüncelerin yobazlaşmışlığı bir kez daha haksız çıktı bir kez daha gerçeğe yenik maskeler bir kez daha insan olmanın lisanla alakası olmadığını gördüm.. bir bütünden gökkusaginin o güzelim renklerini görebilen şiirini kutlarım değerli kalemdaşım selam ile.
Ölmüyorum Bak
herşeye rağmen.... kutlarım değerli kalem.
YoruLduM...
sitem sade ve yalın dökülmüş satırlara.. öyle değilmidir şairem ..!! hep iyi olanlar bedel öder.. unutulmamaliki kul katında hak kaybeden hak katında alacakları tahsil edilecektir.. yalansiz insanlar güzellik getirsin sizlere inş. selam ile.
ANLADIM Kİ...
hasreti uzaklara hapsetmek gibi duygular çiğlıklamak gibiydi satırlar duyana selam olsun... kutlarım değerli kalem selam ile.
Ne Çok Şiirim Mişsin
diyorum ya şair-e var başkadır şiir var başkadır... ama şairle şiir bir bütünse işte böyle derin duyguların hasretide özlemide keşkeleride bir başka anlamlı dökülüyor yürekten.. nakış nakış dize dize sende seni okumak güzeldi... saygı ve selam ile değerli ustade-m
VURUR
derin izlerin anlam bütünlüğü ahenkle ama hüzünle işlenmiş .. satır satır kıta kıta duygular serpilmiş konusundan sapmadan .. yüreğinize sesinize sağlık kalemdaşım..selam ile.
llllllllllllllllllllllllll
rabbim her ne dileğiniz varsa gelmiş geçmiş ve gelecek dualarımızı / dualarınızı kabul eylesin. hayırlısıyla inşallah...AMİN.
Nerde Zay Olan Emek
şiirde içsesin ahengi öyle nadide yansımış ki kelimeler boyu tekrar edesim geldi. yine sen gibiydi derlerya tıpkısının aynısı yüreğindeki bu sesin satırlara dokunuşunu kutlarım değerli USTADEM.. saygı ve selam ile.
Sen miydin?
yaşamın getirilerine mazi-sel olarak sarılabilmek hele hele bunu dökebilmek içten gelen o bugulu kelamla satırlamak harikülade bir güzellik..anlamak algılamak unutmamak...ne güzeldi o eski günler hüzün versede yad etmek güzeldi... BU GÜZEL ŞİİRİ YAZAN SENMİYDİN KARDEŞİM... ayakta alkı
ÇOK ÖZLEDİM
hasret kokusu yayılmış satırlara özlem tırpanlamış yürek sesini kutlarım degerli kalem saygı ve selam ile.
...NİYETİM...
...terkedip giden sendin.... .....ve son-bahar geldi.... gidişine sukut gidişine kabulleniş değildi satırlar der gibi güzel anlamlı ve gidenin ayak izleri yüreği dağlamış kutlarım kalemdaşım saygımla her dem.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada K@LP.SiZZ  şairi hakkında, K@LP.SiZZ  kimdir, K@LP.SiZZ  şiirleri,K@LP.SiZZ  hakkında bilgi ve K@LP.SiZZ  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.