E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
itahtacioglu itahtacioglu
İsmet Tahtacıoğlu
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

1940 Samsun doğumludur. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi mezunudur. 1969 yılında Güler hanımla evlenmiş olup, Büşra (1970) ve Pınar (1975) isimli iki kız babası ve Ceyda (2001) ile YİĞİT (2006)’in dedesidir.

1962 yılında vatanî görevini yd.sb, öğretmen olarak tamamladıktan sonra önce Tercüman, daha sonra da Hürriyet gazetelerinde muhabirlik yaptı. Daha sonra katıldığı YAPI VE KREDİ BANKASI’nın çeşitli kademelerinde ve Ordu, Düzce, Karabük ve Kütahya şubelerinde şube müdürü olarak görev yaptı.Bu bankadan 1983 yılında emekli oldu. 1984 yılında TÜTÜNBANK Samsun şubesini açtı ve iki yıl süre ile de müdürlüğünü yaptı. Bundan sonra 3 yıl süre ile SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI’nda 3 yıl Genel sekreterlik yaptı. Bu görevinden sonra uzunca bir süre özel sektörde üst düzey yöneticilik yaptı.

SAMSUN ODA TİYATROSU’nun kuruluşunda oyuncu ve yönetici olara


 
Bu sayfada itahtacioglu  İsmet Tahtacıoğlu şairi hakkında, itahtacioglu  İsmet Tahtacıoğlu kimdir, itahtacioglu  İsmet Tahtacıoğlu şiirleri,itahtacioglu  İsmet Tahtacıoğlu hakkında bilgi ve itahtacioglu  İsmet Tahtacıoğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.