E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
itahtacioglu

itahtacioglu

265 şiiri ve 8 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 265
Şiirleri
8
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
İsmet Tahtacıoğlu

Çevrimdışı

14 yıl 6 gün  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
16.313
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
250.376
Yazıları Kaç Kere Okundu?
7.240
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

-
Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

1940 Samsun doğumludur. İstanbul İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi mezunudur. 1969 yılında Güler hanımla evlenmiş olup, Büşra (1970) ve Pınar (1975) isimli iki kız babası ve Ceyda (2001) ile YİĞİT (2006)’in dedesidir.

1962 yılında vatanî görevini yd.sb, öğretmen olarak tamamladıktan sonra önce Tercüman, daha sonra da Hürriyet gazetelerinde muhabirlik yaptı. Daha sonra katıldığı YAPI VE KREDİ BANKASI’nın çeşitli kademelerinde ve Ordu, Düzce, Karabük ve Kütahya şubelerinde şube müdürü olarak görev yaptı.Bu bankadan 1983 yılında emekli oldu. 1984 yılında TÜTÜNBANK Samsun şubesini açtı ve iki yıl süre ile de müdürlüğünü yaptı. Bundan sonra 3 yıl süre ile SAMSUN TİCARET VE SANAYİ ODASI’nda 3 yıl Genel sekreterlik yaptı. Bu görevinden sonra uzunca bir süre özel sektörde üst düzey yöneticilik yaptı.

SAMSUN ODA TİYATROSU’nun kuruluşunda oyuncu ve yönetici olara


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada itahtacioglu  İsmet Tahtacıoğlu şairi hakkında, itahtacioglu  İsmet Tahtacıoğlu kimdir, itahtacioglu  İsmet Tahtacıoğlu şiirleri,itahtacioglu  İsmet Tahtacıoğlu hakkında bilgi ve itahtacioglu  İsmet Tahtacıoğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.