E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ismail karaosmanoğlu

ismail karaosmanoğlu

558 şiiri ve 339 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 558
Şiirleri
339
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
İsmail Karaosmanoğlu

Çevrimdışı

1 yıl 7 ay 21 gün 12 dakika  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
9.301
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
136.121
Yazıları Kaç Kere Okundu?
69.681
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

İzmitli. Aynı ilde ilk ve orta öğrenimini yaptı.İstanbul Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı mezunu. Bu güne dek Elmadağ Namık Kemal İlk Öğretim Okulu, Hasanoğlan Atatürk Anadolu Öğretmen Lisesi, İzmit Anadolu İmam Hatip Lisesi, İzmit Leyla Atakan İlk Öğretim Okulu,İzmit Lisesi, Yahya Kaptan Lisesi,Kocaeli Fen Lisesi, Gazi Lisesinde çalıştı .Halen Yunus Emre Kız Anadolu İmam Hatip Lisesinde Türk Dili ve Edebiyatı öğretmenliğine devam ediyor.

İSMAİL KARAOSMANOĞLU NAM-I DİĞER AHMET KEMAL

Annem buğday hasadı zamanında doğduğumu söyler. Babamın memuriyete girişi dolayısıyla doğar doğmaz nüfusa kayıt olan tek evlat benim. Benden 2 yaş büyük abim benimle ikiz yazıldı. Benden iki yaş küçük erkek kardeşim ise 2 yıl gecikmeli kaydoldu. Bu yönden şanslı biriyim yani.
Adımı bebekliğinde ölmüş benden iki büyük ağabeyimden aldım. Ebem bana Ahmet adını koydu. Ben ona büyük şair Yahya Kemal’de


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada ismail karaosmanoğlu  İsmail Karaosmanoğlu şairi hakkında, ismail karaosmanoğlu  İsmail Karaosmanoğlu kimdir, ismail karaosmanoğlu  İsmail Karaosmanoğlu şiirleri,ismail karaosmanoğlu  İsmail Karaosmanoğlu hakkında bilgi ve ismail karaosmanoğlu  İsmail Karaosmanoğlu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.