E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ishak Abah Ishak Abah
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Ishak Abah şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
KIRKLANMIŞ NİYETLER...
Baslıgı ve her mısrası ile şiiriniz de tinsel bir yolculukta buluyor insan kendini, felsefi ve derin anlamlı her kelimesi insana adeta huzur veriyor. Tebrik ederim abla yine cok guzel bir şiir okuduk. Selamlar uzak diyarlardan yureginize.
O An"
İlk heyecan ilk aşk unutulurmu Nermin abla cok güzel bir şiir okudum gonul sayfanızdan tebrik ederim. Selamlar uzak diyarlardan ablama.
seni seviyorum
Rezzan teyze cok guzel bir ask şiiri tebrik ederim. Selamlar uzak diyarlardan.
KİM BİLİR
Muhteşem bir çalışma şair abi başlığını pek begenmedim ama siir o kadar dolu ki . Tebrik ederim selamlar uzaklardan ..
Lalelerle
Bahara seslenen rengarenk lale dolu bir bahcede dolastırdı şiir bizi Ahmet amca yureginiz dert görmesin yine harikasınız. Tebriklerimle selamlar saygılar ta uzak diyarlardan.
Ateş
Gürkan abi yuregi güzel şair seven yanar kül olur küllerini de sevdiğinin denizine savurur. Tebriklerimle selamlar uzaklardan.
Firuze...
Ay yuzlu bir abla ugramıs şiirime begenmiş bende bir bakayım onun şiirlerine dedim ;iyiki ugradım Firuze şiiri kısa ama o kadar anlam taşıyor ki. Firuze dagların nazlı çiçeği dört mevsimin kadını güçlüdür yüregi her fırtınaya dayanır boynunu büksede.. Tebrik ederim ay yüzlü şair parmak iziniz alınd
ALLAH'IM
Yaradan kulunu affeder yeter ki samimi sekilde ona yönelsin abla şiirleriniz bizi kendimize getiriyor herseyden önce kul olduğumuzu ve bu dünyaya imtihan için geldiğimizi unutmuyoruz.Duanın gücünü hissettik bu guzel şiirde. Selamlar guzel yureginize uzaklardan ablacığım. Ishak Abah tarafından
Ömrüme (Baharın kalbine)
Cok güzel bahar kokulu bir siir okudum abla kaleminiz cok basarılı tebrik ederim. Selamlar uzaklardan.
üçyüzonbeş
Sevgi kelebeği Bahar şiirin güzel. Bir gün karşına bir prens cıkar gelir gonul heybende ne kadar sevgi varsa alır götürür. Cocuksu ama cok samimi bir şiir okudum yureginize saglık. Sevgiler...
s'çim...
Sitemkar anlamlı bir şiir abi tebrik ederim selam ve saygılar uzaklardan.
Rivayet
İstanbul kokan ne guzel bir şiir abla tebrik ederim cok begendim. Selamlar uzaklarda.
son şiir
Rezzan abla kısa ama çok duygulu yazıyorsunuz bazen tüm yasanani bir hoşçakal a sigdirir insan bazen de veda bile etmeden sakince gider .son olmasın abla hep yazın yüreğiniz dert görmesin. Selamlar uzaklardan .
Bak çocuk
Vatan sevgisi asılayan güzel bir şiir, cocuk yasta ogretilir vatan millet insan sevgisi zaten. Cok begeniyorum abla kaleminizi yureginize gam degmesin. Saygılar selamlar ta uzaklardan.
CEZAYİR MENEKŞESİ...
İlahi askı sizin şiirlerde soluyoruz abla iyiki varsınız cok mutlu oldum yureginize gam degmesin. Selamlar uzaklardan..
Kaç Zamandır Yaslıyım
'kır kabugunu soyun ve beni giyin omrunce'cok güzel bir şiir yare mektup gibi cok begendim abi ne mutlu yazana yazdırana umarım sevdiğini bagırır o da cunku hayat cok kısa duygular soylenmeli yasanmalı. Selamlar uzaklardan.
Yâr Anlasana
İlk defa okudum bu güzel kalemi, sevdasını sır gibi kalbinde yasayan asık insan şiirlerinden belli olur. Ne mutlu yazana yazdırana yureginize gam degmesin abla. Selamlar uzaklardan.
GÖKYÜZÜNÜ AVUÇLARINA SIĞDIRAN ADAM'IM BEN
Gokyuzunü avuclara sıgdıran adam keyifle okudum abi kaldı mı böyle sevdalar yazanın yazdıranın yuregi dert görmesin asık ve hasret ceken yürek şiirlerinden belli olur. Selamlar uzaklardan.
ay çiçeği
Ömre bedel harika bir şiir okudum sair yureginize saglık. Selamlar uzaklardan
EY ZALİM
Ahmet amca yine guzel bir siir okuduk yuregine saglık selamlar uzaklardan.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Ishak Abah  şairi hakkında, Ishak Abah  kimdir, Ishak Abah  şiirleri,Ishak Abah  hakkında bilgi ve Ishak Abah  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.