E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Ishak Abah Ishak Abah
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

Ishak Abah şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
ADIN NE SENİN
Adı aşk,hasret,vuslat,hüzün hem sever hem acıtır.. Yüreğine sağlık mavi kelebek kaleminden yine güzel bir şiir okuduk . Ishak Abah tarafından 9/16/2020 12:50:10 PM zamanında düzenlenmiştir.
AY MISIN GÜNEŞ Mİ
Ay misin güneş mi bilmem fakat güzel şiirinizle şiir deryasına sımsıcak gönülleri ısıtan bir güneş doğdu,her dizesi ayrı büyülü. Yureğiniz susmasın siz hep yazın biz okuyalım üstadem. Ta uzaklardan selamlar saygılar .
GİZLİ GİZLİ
Su gibi nefes gibi şiir. Yüreğinize gam değmesin.
susku
Kutlarım değerli kalemi güne yakışan bir şiir olmus tebrikler. Uzaklardan selamlar.
İÇİMDEKİ ÖZLEM MUTLU YILLARA ( 22 )
Özlem kız yine kendine şiir yazmış yüregine sağlık Özlem can selamlar uzaklardan.
En sevdiğim
Giderler kardeş yersiz yurtsuz bırakıp giderler. Tebrik ederim güzel bir şiir. Selamlar uzaklardan.
ruh iniltileri
Boşuna günün şiiri seçilmemiş yürek sesiniz susmasın şair tebrik ederim.
HASTA KALBİM
Yaralı kırılmış bir kalbin dile gelmesi gibi olmuş şiiriniz abi tebrik ederim cok begendim. Selamlar uzaklardan.
MEVSİMSEL BİR KIRGINLIK DEĞİL MESELE...
Şiirlerin kraliçesi Gülüm abla tek kelime ile enfes bir şiir. Selamlar buralardan.
MUHABBET FASLI
Cok güzel bir eser okuduk gonul sesinizden abi tebrik ederim. Selamlar uzaklardan.
BİR DÜNYA İSTİYORUM
Öyle bir dünyayı kim düşlemez abi tebrik ederim güzel bir eser okuduk kaleminizden. Selamlar uzaklardan.
To be continued
Amelie nee güzel isim bu isimde ablam var oda şair. Şiiriniz cok hoş devamını bekleriz. Selamlar uzaklardan Amelie abla.
Yalnızlığım
Merhaba Filiz abla, insan yalnız doğar yalnız ölürmüş.insan kalabalık içinde de yalnızdır tektir. Aska acılan kapıda aslında kendi yüregine açılır sadece. Dil susar ama anılar susmaz abla kalem dile gelir coşar anlatır aglar aglatır.. Öyle işte. Tebrik ederim kendi halinde inzivaya cekilmiş gibi ta
VEBALİM ALMA SEVDİĞİM
Cok güzel bir şiir okudum Ayhan abi bir helallesme gibi. Sevenler istemeden de olsa ayrılırken birbirini kırar incitir ama velakin fırtına durulduğunda düşünecek cok vakti olmuştur güzel anıları vefa ile hatırlar kırdıgı için pişmanlık duyar ve sonradan da olsa mutlaka helallesip veda etmek ister.Ah
Düşün İnsanoğlu
Günün incisi diye bu muhtesem şiire derler Ahmet amca cok ibret verici düşündürücü bir şiir olmuş. İnsanoğlu bazen bu hayata neden geldiğini unutur zevki sefa eder etrafını görmez faydalı olmaz kimseye halbuki ölüm her an ensemizde bekler. Güzel iyilik dolu bir ömür gecirmek dileği ile kutluyorum ka
Mazi bana ağlar
Giden sevgiliye kadere sitemli emek verilmiş bir şiir okudum gonul sesinizden. Tebrik ederim cookça. Selamlar uzaklardan abime.
tatlı
Cok tatlı bir şiir olmus kısa ve öz. Tebrik ederim selamlar uzaklardan.
tatlı
Cok tatlı bir şiir olmus kısa ve öz. Tebrik ederim selamlar uzaklardan.
hep gülümse
Parmak izin alındı şiirlerinin Rezzan abla kısa öz ama derin manalı dizeler. Tebrik ederim çok cokca. Sizde gülümseyin hep. Selamlar uzaklardan.
ŞİİRİN SİHİRİ KİMDİR ?
Daha önce de söylediğim gibi ben bu usta kalemi nasıl farkedemedim şiirleriniz yürekten sızmış olduğu gibi dökülmüş dizelere, sanki sihirli bir degnek degdi yüregimize aniden huzur dolu bir iklimde bulduk kendimizi. Hep yazın oldugu gibi dümdüz naturel. Tebriklerim ve sevgilerimle. Uzaklardan selaml
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Ishak Abah  şairi hakkında, Ishak Abah  kimdir, Ishak Abah  şiirleri,Ishak Abah  hakkında bilgi ve Ishak Abah  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.