E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
( İrfan Yılmaz ) ( İrfan Yılmaz )
İrfan Yılmaz
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

( İrfan Yılmaz ) yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
BİR AVUÇ KÖMÜR İÇİN
Tebrik ederim sevgili kardeşim. Çok güzel bir yazı ve şiirle, acıları dile getirmişsiniz. Okunup üzerinde düşünülmesi ders alınması gereken bir eser. Yolunuz açık ve aydınlık olsun. Allah başka kaza ve bela vermesin. İlgililerin de sorumluluklarını yerine getirmesi dileklerimle... Acılı ailelerin a
ANNEME MEKTUP
Sevgili kardeşim: Ay Işığı Ayla Cermen Tüfekçi, Öncelikle anneler gününüz kutlu olsun ve günün yazısı seçilen eserinizi tebrik ederim. Anneme Mektup, muhteşem bir eser olmuş. Beğenerek ve saygı duyarak okudum. Dünyada insan gözünün görebildiği tek melek 💐Sevgili annelerdir.💐
Kibir
Sevgili Kardeşim, edebiyatdefteri.com'un saygın kalemi sayın: İbrahim Yılmaz🌹 Çok güzel bir yazı kaleme almışsınız. Herkesin okuyup, üzerinde düşünüp ve ders alması gereken nadide bir eserdi. Kardeşimin nesir ve gönül sayfasına, tebrik ve başarı dileklerimi bırakıyorum. Her şeyin
BÖLÜNMÜŞ – PARÇALANMIŞ – PARAMPARÇA OLMUŞ AİLELER
Sevgili Kardeşim, Yerinde ve zamanında ne kadar da güzel bir yazı kaleme almışsınız. Milletin hislerine tercüman olmuşsunuz. Gelişen teknoloji ve beraberinde getirdiği hızlı iletişim ne yazık ki beraberinde topluma ağır bedeller ödeten kültürel yozlaşmayı da getirmiştir. Okunması, okutulması d
Bir Ulu Çınarın Öyküsü
Çok güzeldi kardeşim. Tebrik ederim. Başarınız daim olsun. Sevgi ve saygılarımla.
Bahaettin Karakoç
İlgiyle okudum. Tebrik ederim. Her şeyin en güzeli sizi ve sevdiklerinizi bulsun efendim. Sevgi ve saygılarımla... Dr. İrfan Yılmaz - BODRUM.
ÖMÜR DEDİĞİN
Sevgili kardeşim Hüdai, Bir televizyon programıyla giriş yaparak programın anafikri ekseninde yönlendirici yazınızın finaline taşıdığınız ana fikri; programın kendisini gölgede bırakacak kadar etklil, vurgulu yönlendirici ve ders verici buldum! Muhteşem kaleminizi tebrik eder başarınızın deva
Bu ne Acımasızlık
Sevgili kardeşim yazınızda belirttiğiniz insanlık dramını ''Çinde insanlık ölmüş!'' Başlığı altınad gazatede haber olarak okumuştum. Benim o andaki duygularıma tercüman olan değerli eserinizi tebrik ederim. Sevgi ve saygılarımla. Dr. İrfan Yılmaz. TEKİRDAĞ.
Emanat Keçiyi Kurt Yerse...
Gerçekten olan alacalı keçiye olmuş. Yazık olmuş. Güzel kaleme almışsınız tebrik eder başarınızın devamını dilerim. Sevgi ve saygılarımla.
...................
Sevgili kardeşim, Öykünüzün bütün bölümlerini sırasıyla okudum. Beğenerek ve saygı duyarak izlediğim kalemizin daim olması ve zaman böyle seçkin eserlerin altına imzasını atması dileklerimi sayfanıza bırakıyorum. Her şey sizin ve sevdiklerinizin gönlüne göre olsun. Dr. İrfan Yılmaz. TEKİRD
.......................
Sevgili kardeşim, KİRALIK GELİNLİK serisini ilgiyle tabip ediyorum. Kaleminize kuvvet. Sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Dr. İrfan Yılmaz. TEKİRDAĞ.
@@MİAZ DUVASI@@
Sevgili kardeşim: Seyit Kazım , Dualarınızın Allah'ın yüce katında karşılık bulması dileklerimi sayfanıza bırakıyorum. Bayramınız kutlu olsun. Her şayin sizin ve sevdiklerinizin gönlüne göre olması dileklerimle sevgiler ve saygılar. Dr. İrfan Yılmaz. TEKİRDAĞ.
OĞULLAR
Sevgili Kardeşim: CANAN DEMİREL Aile saadetinizin devamını dilerim. Allah oğul ve torunlarınızın acısını göstermesin. Hepinizin bayramını kutlar mutluluk dileklerimi iletirim. Sevgi ve saygılarımla. Dr. İrfan Yılmaz. TEKİRDAĞ.
CANIM KURBAN OLSUN
Kurban bayramında KURBAN KONULU cümlelrin edebi bir kalemden güncel açılımları. Başarılı buldum. Tebrik eder başarınızın devamını dilerim. Bayramınız kutlu olsun. Sevgi ve saygılarımla. Dr. İrfan Yılmaz. TEKİRDAĞ. İrfan Yılmaz tarafından 11/5/2011 10:14:13 PM zamanında düzenlenmiştir.
................
İlk bölümle başlayan heyecanın aynı akıcılık ve yazılış ustalığıyla devam edeceğini tahmin ediyorum. İlk bölüm bundan sonraki bölümleri okutmak için davetiye çıkarır nitelikte. Tebrik eder başarınızın devamını dilerim. Bayramınız kutlu olsun. Sevgi ve saygılarımla. Dr. İrfan Yılmaz. TEKİRDAĞ.
BAHAR GEZİSİ
Bizi seyehata çıkaran kaleme teşekkürlerimle. Bizzat gezip görmüş gibi oldum. Kalemin o kadar etkili bir anlatım gücü var ki manzarayı gözlerin önüne seriveriyor. Başarınızın devamını dilerim. Bayramınız kutlu olsun. Sevgi ve saygılarımla. İrfan Yılmaz. TEKİRDAĞ.
ANSIZIN
Sevgili kardeşim: si orom | sevilay dilber Gönül incileriyle hayat bulmuş mısraları tebrik ederim. Bayramınız kutlu olsun. Sevgi ve saygılarımla. Dr. İrfan Yılmaz. TEKİRDAĞ.
CANIM BABAM;
Allah'tan rahmet diliyorum. Mekânı Cennet olsun. Yoğun duygu altında ustalıkla kaleme alınmış bir eser. Tebrik ediyor başarınızın devamını diliyorum. Bayramınız kutlu olsun. Sevgi ve saygılarımla efendim. Dr. İrfan Yılmaz. TEKİRDAĞ.
K................
Akıcılığı ve edebi değerinden ödün vermeyen bu bölümü de okudum. Tebrik ederim. Bayramınız kutlu olsun efendim. Sevgi ve saygılarımla. Dr. İrfan Yılmaz. TEKİRDAĞ.
TELAFİSİ MÜMKÜN OLABİLİR Mİ?
İnanılır gibi değil... Ne yazık ki böyle vahim hatalar görülebiliyor. Bir hekim olarak: Afaki operasyona giden hastaya total abdominal histerektomi uygulanmasının bir hİkayeye konu olmasını üzüntü verici bulurken, kudretli kalemin edebi başarısını da tebrik ediyorum. Bayramınız kutlu olsun efendim
 « Önceki sayfa   1   2   3   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada ( İrfan Yılmaz )  İrfan Yılmaz şairi hakkında, ( İrfan Yılmaz )  İrfan Yılmaz kimdir, ( İrfan Yılmaz )  İrfan Yılmaz şiirleri,( İrfan Yılmaz )  İrfan Yılmaz hakkında bilgi ve ( İrfan Yılmaz )  İrfan Yılmaz isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.