E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
İNSANOLDOSTKAL İNSANOLDOSTKAL
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

İNSANOLDOSTKAL şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
&& YAKAR NAR-I SEVDAM YAKAR İÇİMİ.! &&
yare sitemle karışık iç dökümü gibi olsada sana gelen bana gelsin der gibi duygu yüklü oldukça güzel bir pylaşımdı yüreğine sağlık selam ve sevgimle.
kahır günleri
mana ve anlatımı derin oldukça dikkate alınır dizelerdi DUYARLI yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
Yoksun
ahlaki çöküntüyle birlikte zulümkarın ve zalimlerin hakimiiyet kurduğu bir ortamda herşey mümkündür.ve böyle bir ortamda sıcak bir elin varlığından mahrum olmak çok acı olsa gerek yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
Düşman oldu dostum bana!
gerçekliğin ta kendisiydi. çok çok güzel yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
Yalansın sende dünya
bak bunu sevdim yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
B/aşka G/ördüm
Duygu yüklü mana ve anlatımıyla harika bir paylaşımdı. yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
B/aşka G/ördüm
Duygu yüklü mana ve anlatımıyla harika bir paylaşımdı. yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
Sus
Duyarlı bir yüreğin oldukça güzel bir paylaşımıydı yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
ANSIZIN GELEN AŞK
Duygu yüklü güzel beklentilerdi. Umarım hayatan beklentiniz ne varsa hayırlısıyla onu görür ve hep onu yaşarsınız hayırsızsada hayra dönmesini dilemekle beraber yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
ANSIZIN GELEN AŞK
Umarım hayatan beklentiniz ne varsa hayırlısıyla onu görür ve hep onu yaşarsınız hayırsızsada hayra dönmesini dilemekle beraber yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
ZAMAN
BAŞTA RUHUNUZ OLMAK ÜZERE BİR BÜTÜNLÜK İÇİNDE UMARIM HAKKINIZDA HAYIRLI OLAN NE VARSA ONU GÖRÜR VE HEP ONU YAŞARSINIZ yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
DAHA SİLEMİYORUM
AŞK ŞİİRLERİ SİZDEN SORULUYOR SANIRIM :) yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
Davacıyım Hakim Bey
Bu kadar büyük bir emek ve duygu selinde ister istemez bakış acısına göre azda olsa eksik söz konusu olabiliyor istisnaların kaide bozmadığını düşünürsek mükemmel bir emekti. yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
Şiirin Baharı
şiirin manası şairde kalır dedikleri bu olsa gerek kıskandım yüreğine emeğine sağlık selam dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
Erzen Türküsü
AZ ÖZ GİBİ GÖRÜNSEDE FİNALE BİRLİKTE MÜKEMMELEŞMİŞ BİR PAYLAŞIMDI yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
DEDİKÇE
DUYGU YÜKLÜ OLDUKÇA GÜZEL BİR PAYLAŞIMDI yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
Gönül Dua'm
BİR BÜTÜNLÜK İÇİNDE OLDUKÇA GÜZEL BİR DUYGU SELİYDİ yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
ŞEB-İ ARUS
OLDUKÇA GÜZEL VE BÜYÜK BİR EMEKTİ yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
Eğitim seferberliği
SÖZDE DİNDARLARIN HİMAYESİNE GEÇTİKÇE YETKİLER EĞRİYİ DOĞRUYU KARIŞTIRMAMAK MAALESEP ÇOK ZOR OLUYOR yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
Bıraktı
MANA DERİNLİĞİ OLDUKÇA BÜYÜK HÜZÜN YÜKLÜ HARİKA BİR PAYLAŞIMDI yüreğine emeğine sağlık selam saygı sevgi sabır ve dua ile.. ALLAH c.c EMANET OL.
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada İNSANOLDOSTKAL  şairi hakkında, İNSANOLDOSTKAL  kimdir, İNSANOLDOSTKAL  şiirleri,İNSANOLDOSTKAL  hakkında bilgi ve İNSANOLDOSTKAL  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.