E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
ilhankoruyucu ilhankoruyucu
ilhan Koruyucu
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

ilhankoruyucu yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
boş
İyilik hiç bir zaman yerde kalmaz her şeyi gören var.Anlamlı ve güzel çalışmanızı kutluyorum.Başarılarınız daim olsun.Saygı, sevgi ve selamlarımla.
Benim Annem Yok ki Hocam...
Anlam yüklü, eğitici, öğretici bir öykü okudum.Öğretmen çocuğun dünyasına inebildikçe, acılar paylaşıldıkça azalıyor.Sadece öğretim değil öğretimden öncelikli olarak eğitim geliyor.Davranış kazandırmada iy insan yetiştirmede aile, okul ve çevrenin rolü çok büyük.İyi bir eğitimci olduğunuza yürekten
Aşkta Final
Aslında Tanrı’nın eseri olmasından dolayı bütün insanlar güzeldir , güzel olan Tanrı, güzel eserler yaratmıştır. Çünkü hiçbir insan diğerine tam olarak benzemez, bu sebeple her insan bir başka güzeldir. Yürekten kutlarım.Saygı,sevgilerle.
ÇARESİZLİK TARZIM DEĞİL AMA..
Her şeyin başı azim ve kararlılıktan geçiyor.Başarılar diliyorum.Saygı,sevgilerle.
 
Bu sayfada ilhankoruyucu  ilhan Koruyucu şairi hakkında, ilhankoruyucu  ilhan Koruyucu kimdir, ilhankoruyucu  ilhan Koruyucu şiirleri,ilhankoruyucu  ilhan Koruyucu hakkında bilgi ve ilhankoruyucu  ilhan Koruyucu isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.