E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
İklim KONUK İklim KONUK
İklim Su Konuk
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

İklim KONUK yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
Bak!...
:) Söyecek bir şey var ama sanırım burda olmaz. KÖTÜ Diyeyim sadece... Sevgimle.
bu genç yaşta mı ...?
Sana saygılar Utku. Hiç karışmıyorum yazıya üstünede yazmıyorum üstelik. Sevgim seninle.
Eylül Hüznü Hiç Anlamadı...
Eylül vurdu aslında. Hiç düşünmeden. Sevgimle. Eylül ün en gerçek hüzün tadındaydı yazı...
Şiirde Somut ve Soyut Arayışlar Üzerine Bir Deneme…
Yazıyı sanırım 2 günde okurum derken okudum uzun sürmedi. Söyleyecek pek bir şey yok sanırım.Kapsamlı bir deneme ve her şey var. Sanırım soyut olan şiir daha çok çekti beni... Her zaman faydalı olacak bir yazı. Sevgimle.
tanrı'lar
Tanrı'lar demeliyiz o kadar çoklar ki... Ama sanırım bu günlerde Tanrı Allah içinde kullanılıyor. Yanılmıyorsam bunu en çok felsefeciler yapıyor. Nedendir anlamam sorulduğunda ise ne yazık ki net bir cevap alınmıyor... Tanrı'larYunan olanlardan mı bahsetsek acaba bilemiyorum. Aşk İlham Gü
yönetmen kendini vurdu..yuhh yani...
bizim bahçenin arka yüzü nasıl acaba ? ........... Annem kızıyor bana bahçeye inme diyor... Annen kızıyorsa asla görmeyeceksin bahçenin yüzünü. Yazının sesi yüksük umarım duyulur... Sevgimle.
 
Bu sayfada İklim KONUK  İklim Su Konuk şairi hakkında, İklim KONUK  İklim Su Konuk kimdir, İklim KONUK  İklim Su Konuk şiirleri,İklim KONUK  İklim Su Konuk hakkında bilgi ve İklim KONUK  İklim Su Konuk isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.