E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
İhsan POLAT İhsan POLAT
İhsan  POLAT
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

İhsan POLAT yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
Arap Milliyetçiliği Kepazeliği
Filistin mevzuunda araplarla biz eşit mesafedeyiz. Filistler arap değil ayrı bir millet. Filistinde çok arap yaşıyor bu ayrı masele. Araplarda kavmiyetçilik cahiliye döneminden kalma ama pratikte bir anlamı yok. Çünkü hepsi fiilen esir durumdalar, biz en azından yarı bağımsızız. Düşünün eğer araplar gerçekten bağımsız olsalar o denli koyu bir kavmiyetçilik anlayışının önünde hangi İsrail durabilir. Bizde ise yani Türklerde özgürlük kısmen var ama olması gereken düzeyde öze bağlılık(Menfi milliyetçilik anlamında)yok maalesef. Bu nedenle dev cesametimize rağmen ne yazık ki biz de ses getiren bir güç durumunda değiliz. İslam dünyası potansiyelini saflaştırabilirse belki bu enerji bir gün işe yarar hale gelir...Selametle...AEO

...
Esperanto Dünyanın İkinci Yapay Dili
Banu hanım benim için hakikaten yeni ve ilginç bir konu, okuduğuma değdi,tebrikler ve teşekkürler...aeo

...
 
Bu sayfada İhsan POLAT  İhsan POLAT şairi hakkında, İhsan POLAT  İhsan POLAT kimdir, İhsan POLAT  İhsan POLAT şiirleri,İhsan POLAT  İhsan POLAT hakkında bilgi ve İhsan POLAT  İhsan POLAT isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.