E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
İbrahim Cuma İbrahim Cuma
İbrahim Cuma
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Kendisi Hakkında Yazdığı

05.01.1977 tarihinde Osmaniye'nin Düziçi İlçesine Bağlı Atalan Köyünde doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Osmaniye'de tamamladı. Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi'nden 2000 yılında mezun oldu. Aynı yıl Hatay Dörtyol Payas Asım Gündüz İlköğretim okulunda Türkçe öğretmenliği görevine başladı.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Elif Hanımla aynı üniversiteden mezun olduktan sonra 2001 yılında evlendi. 2003 yılında Gaziantep-Yavuzeli ilçesine zorunlu hizmet sebebiyle atandı. İki yıl çalıştıktan sonra okulu feshedildiğinden İslahiye ilçesine atandı.
İslahiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Opet Anadolu Lisesi ve Ali Öztürk Ortaokulunda çalıştı.
Düziçi Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni kadrosunda çalışırken 10.12.2014 tarihinde Osmaniye ilindeki Suriyeli misafirlerin okullarında eğitim koordinatörlüğü yapmaya başladı. Burada 1 yıl gör


 
Bu sayfada İbrahim Cuma  İbrahim Cuma şairi hakkında, İbrahim Cuma  İbrahim Cuma kimdir, İbrahim Cuma  İbrahim Cuma şiirleri,İbrahim Cuma  İbrahim Cuma hakkında bilgi ve İbrahim Cuma  İbrahim Cuma isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.