E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
İbrahim Cuma

İbrahim Cuma

100 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 100
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
İbrahim Cuma

Çevrimdışı

3 yıl  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
5.521
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
70.594
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Şiirler

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

05.01.1977 tarihinde Osmaniye'nin Düziçi İlçesine Bağlı Atalan Köyünde doğdu. İlk orta ve lise eğitimini Osmaniye'de tamamladı. Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi'nden 2000 yılında mezun oldu. Aynı yıl Hatay Dörtyol Payas Asım Gündüz İlköğretim okulunda Türkçe öğretmenliği görevine başladı.Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni Elif Hanımla aynı üniversiteden mezun olduktan sonra 2001 yılında evlendi. 2003 yılında Gaziantep-Yavuzeli ilçesine zorunlu hizmet sebebiyle atandı. İki yıl çalıştıktan sonra okulu feshedildiğinden İslahiye ilçesine atandı.
İslahiye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Opet Anadolu Lisesi ve Ali Öztürk Ortaokulunda çalıştı.
Düziçi Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı öğretmeni kadrosunda çalışırken 10.12.2014 tarihinde Osmaniye ilindeki Suriyeli misafirlerin okullarında eğitim koordinatörlüğü yapmaya başladı. Burada 1 yıl gör


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada İbrahim Cuma  İbrahim Cuma şairi hakkında, İbrahim Cuma  İbrahim Cuma kimdir, İbrahim Cuma  İbrahim Cuma şiirleri,İbrahim Cuma  İbrahim Cuma hakkında bilgi ve İbrahim Cuma  İbrahim Cuma isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.