E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
hyazici58

hyazici58

1086 şiiri ve 169 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 1086
Şiirleri
169
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
HAYRETTIN YAZICI

Çevrimdışı

13 yıl 17 gün 21 saat  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
103.850
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
1.219.982
Yazıları Kaç Kere Okundu?
143.992
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

...

Kendisi Hakkında Yazdığı

Dünyaya gelirken bana soru sormadılar;nasıl bir yeryüzüne doğacağımı da ben tayin etmedim. Günüm gelince; kurak, yalın, acımasız ve uzun kış gecelerinin çaresizlik ikliminde sütüm mayalanmış ve bir temmuz sıcağında güneşle birlik doğmuşum. Elbette, yükselişim ve düşüşüm güneş gibi olamazdı, o tekti ve onu avutan mehtap gibi bir yavuklusu vardı.1958 yılında Bayburt'un Söğütlü köyünde doğmuşum, ümit ve sükutu bırakıp hayırlara vesile olsun diye, adımı babaannem koymuş; "HAYRETTİN" ve kaderimize uygun bir soyisim miras kalmış; "YAZICI".her ikisini de sevdim.. Nece hayırlara vesile oldum-olacağım bilemem; ancak kitaba ve kaleme dost bir aileye mensup olmam, soy ismimi anlamlı kılıyor. Bel ki yokluklar içinde, ama, hür bir çocuk olarak doyasıya koştum ve oynadım.. Gözlerim hep göklerde olmuştur. Köyümün karşısında ki dağa, güneşi yakalamak için yola çıktığım da sadece altı yaşındaydım. ilk şii

Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
Nilgün BUDAK 1
Profili | Şiirleri | Yazıları
Sanırm 2008 de, edebiyat portalları vasıtasıyla yazılarını okuduğum, yazdıklarıma getirdiği aklı başında yorumlarla bende kıymet kazanan; bi..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada hyazici58  HAYRETTIN YAZICI şairi hakkında, hyazici58  HAYRETTIN YAZICI kimdir, hyazici58  HAYRETTIN YAZICI şiirleri,hyazici58  HAYRETTIN YAZICI hakkında bilgi ve hyazici58  HAYRETTIN YAZICI isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.