E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
hüzünlüşarkım hüzünlüşarkım
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Bloglara yaptığı yorumlar

hüzünlüşarkım yazarının bloglara yaptığı tartışmalar


Blog başlığı ve ve yaptığı yorum
DİNLE NEYDEN DUY NELER SANA
Merak ettim. Neden Allah'a ''Tanrı'' isminde ısrar ettiniz. Şems, Allah'a Tanrı mı demiş? Mevlana, Rabbine Tanrı mı demiş? Bu büyük alimler, Allah dostları, sevgili peygamberimizden habersiz olmadıklarına göre,Peygamber de Rabbine ''Tanrı'' demediğine göre neden Tanrı sözünü ısrarla tekrar ettiniz. Bu alıntı bir yazı ise yazarını merak ettim.Değilse sizden cevap beklerim. Ayrıca Allah'ın habibim dediği bir peygamber var.O da Hz.Muhammet. Hz. Mevlana Celaleddin Rumi'yi anlatan hiç bir kitapta rastlamadım ki, Tanrı hitabı kullanılsın. Selamlar.

...
Şiir Düşüyoruz...
Kalemini özleten, dönüşün güzel oldu..Hoş geldin yeniden. Selamlar..Saygılar..

...
binbir duadayım...
Yolun açık olsun meselci Davan davamızdır...Yürek davasıdır.. Saygımla..

...
Menfaat !
Merhaba, Paylaşım ve nitelikli katkınıza çok teşekkür ederim..

...
Kadın kıble olunca...
İNŞALLAH HOCAM.. ÇOK DEĞERLİ BİLGİ YAZI BÖLÜMÜNDE GÖRMEK NASİP OLUR İNŞALLAH.. SAYGIMLA..

...
BU GÜN ACIMIZ VAR ŞEHİTLERİMİZ VAR
Ateş düştü yine 9 ana yüreğine.. Söndü güneş memleketimin üzerine.. Lanetliyorum hainleri tüm kalbimle Yazıklar olsun Meclistekiler yazıklar olsun size.. ..........Bütün şehitlerimizin ruhları Şad olsun... Milletimin başı sağolsun.. Duyarlı yüreğinize selamlar...

...
Hece
Çok güzel bir sohbetti Hocam.. Teşekkür ederim... Sevgi ve Saygımla.

...
YALVARMA
Harika dizelerdi.....Efendim.. Fazla naz usandırmış mı şairimizi ?? Kaleminiz daim olsun....

...
Hızır A.S.
Hocam paylaşım için çok teşekkürler.Bizim de hızır a.s ihtiyacımız var...Hem nasıl :)))

...
benide aranıza alırmısınız
HOŞGELDİNİZ NE İYİ ETTİNİZ :)) BAŞARILAR DİLERİM..

...
Umarım Çok Pişmansındır
Hocam, önce eşinize rahmet size de sabır diliyorum. Örnek olan yazı ve şiiriniz gerçekten çok özel ve çok güzeldi. Bir çırpıda sileriz ya sevgimizi siz de bunu anlamlı dizlerinizle dile geitrmişsiniz. Ya şiir yazmasaydınız da sopa alsaydınız elinize.O daha mı hak olurdu.Yok mu günümüzde bunu yapan ..Kalabalıktır sayıya vursak. Mutlu olmak sabırdan geçer, sabrı seçen murada erer ! Allah başka acılar yaşatmasın yüreğinize. Saygılar ve hürmetlerimle.Sağlıkla kalın.

...
KİMLER NEYİN PEŞİNDE?
Haklısınız Usta, Ateş hattında can yanışta Alem düşte gün çalışta Ne gezer insanlık inişte Yarına çıkmayız bu gidişle.. Har vurup har yakanlar İflah olmasın can yakanlar Gülemeyiz bu seçimle.... Saygılar..

...
Nazlıcan / 1- İmdat
Herşeye rağmen yaradanına sığınan bir eş,anlayışlı sabırlı bir koca, yardım elini uzatmış bağrına basmış bir adam varken yanıbaşında ! Kalpten istemek ve dua da ısrar etmek, sabretmek..Elindeki değerlerin farkına varıp şükür etmek ..Çok zor olmasa gerek. Çok saygı değer Hocam,haddim olmadan düşüncelerimi yazdım...Saygılar.

...
DÜŞ GERÇEĞİ
Ne güzel ve ne kadar sıcak bir düş...Düşleriniz gerçek olsun ne diyelim ! Güzel düş şiirini Tebrikleyelim :)) Saygılar Hocam

...
HAİN DEĞİL İSEN NESİN?
ALKIŞLANIR... ALKIŞLADIM YÜREĞİNİZİ BİLEĞİNİZİ, VATAN MİLLET BAYRAK SEVGİNİZİ HAK BİLEN YÜREĞİNİZİ.... Bu şiir de KAPAK olsun hainlere destek verenlere... Susmasın kaleminiz....Takdir ve Saygılarımla..

...
Gelme Artık Çok Geç
Teşekkürler Hocam..Hüzünden başka bir hüznüm yok şükürler olsun !

...
ÖDEŞME evrenseldir
Rabbim sizden razı olsun inşallah.. Ne güzeldi, ne büyük huzurdu yazınız...

...
TÜM DOSTLARIN DİKKATİNE
içeriği komik :)) :)) gülerim ben böyle e-maile.................... Uyarı için teşekkürler çok değerli, duygulu, engin dost... Düşünsenize millet işsiz zaten,mücevher varmış diye tıklayan tıklayana....

...
safiye-15 /ZÖHRE kadın ZÖHRE
Zöhreyi okumaz olaydım !!!!!!! Gözlerim kirlendi,ruhum kirlendi.Ölene kadar alnımı secdeden kaldırmasam da temizlenmem.............. '' Kıyamet ne vakit kopar'' diye soruyorlar ?? Kıyamet çoktan koptu zöhrelerin dünyasında !

...
Hasretliğe İntizar
çok çok güzeldi .. Tebrikler.

...
 « Önceki sayfa   1   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada hüzünlüşarkım  şairi hakkında, hüzünlüşarkım  kimdir, hüzünlüşarkım  şiirleri,hüzünlüşarkım  hakkında bilgi ve hüzünlüşarkım  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.