E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
İsabella İsabella
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

İsabella yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
YALLAH VİRÜS KIŞ KIŞ KIŞ
Çok eğlenceli bir yazi olmuş, görev başarıyla tamamlanmış. :)) Ya o, Suheyla'yı sandala atıp, Ruhumda hicranını söyletme hikayesi? Mualla mıydı yoksa :))
7TEPE
Bende severek okuyorum. Hem sizi hem 7tepeyi...
Virüs Biziz
Ne de güzel yazdiniz..
CENAZE TIRI
Rize merkezde yaşıyorum. Çoluk çocuk sıkılmasın korona bulasmasin diye köye çıkalım dedik. Dedik de bir baktim köyün yaşlıları kahve önlerinde oturuyor. Üstelik de kahveler kapalı odugu halde. Baba dedim, bunlar ne yapiyor burda böyle. Az yukaridaki evden birini korona virus şüphesiyle almışla
Misafir Hizmeti Memnuniyeti
Biraz komik oldu, biraz bayık oldu, biraz da kayık oldu. :)) ama güldüm. Saçma oldu, laçka oldu ama güldüm :))
DİNOZORDAN MEKTUP VAR
Şahanesiniz başka da bir şey diyemedim.
GİYOTİN
Hergün yeni birşey öğrenmek çok güzel. Teşekkürler☺ Cocuklarin oyuncagi haline gelmesi... Sonra o çocukların gerçeğini yapmak için can atıyor olma ihtimali bile insanin içini ürpertiyor. Kötü olan bu. Dünyada neler neler olmuş, daha da nelerin olacagini kim bilir. Allah bilir..
Bir Yol Hikayesi
Bayılıyorum bu kalemden dökülen satırları okumaya. Mesela çevrimdisi takip ederim çoğu kez sayfayi. Bakarım sevdiğim bir yazi Bakarım sevdiğim bir şiir.. usenmem cevrimici olur yorum yazar çıkarım :) Usta bir yorumcu olmak isterdim o da ayrı bir konu tabi. Tüm yorumlara varıncaya kadar okudum
kürsü
Trt1' de 'Tutunamayanlar' adlı bir dizi başladı. Sürekli şiir yazmaya çalışan bir adam var dizide..bir de adamın kanatlı ilham perisi :) Çok eğlenceli, izledikçe sen geldin aklıma nedense. Senin de ilham perin bu kadar komik bence.
kürsü
Trt1' de 'Tutunamayanlar' adlı bir dizi başladı. Sürekli şiir yazmaya çalışan bir adam var dizide..bir de adamın kanatlı ilham perisi :) Çok eğlenceli, izledikçe sen geldin aklıma nedense. Senin de ilham perin bu kadar komik bence.
Lâmekân
Tükenmez kalemin tükenmeZ satırları. . . Yıl sonu masası kalabalık olmalı. Bir tabak da ben alabilir miyim. Şu gül yapraklariyla dolu sürahiden de bir bardak su lütfen. @Ikiodabisalon un huzunleri ile eflatun un kirpikleerini masaya yatiralim. :)
Asansör
Tertemiz bir yazıydı, ölüm giyinen kefen kadar. Hem duygusal hem gerçek hem de eflatunsu. İsabella tarafından 11/27/2019 10:09:54 PM zamanında düzenlenmiştir.
filika
Ahh Rose ahh Jack, nerelere goturdun bir filikayla..
ŞEMSİ PAŞA ARABA VAPURUNDA SESİ BÜZÜŞESİCELER / 12 EYLÜL DÖNEMİNE AİT İKİ ANI
Hocam ne guzel anlatiminiz var. Çok guldurdunuz. Okulda olsak ön sirada hiç sıkılmadan dinlerdim hergün anilarinizi :)
Yorumsuz
Guldurdunuz vallahi. Okumak ne kelime yorum bile yaparız :)
Baharla İlgisi Yoktu
Bilmem ki gulucuklerimi nasıl aktarabilirim buraya :))
Yazar tarafından kaldırıldı
Ne hoş bir anlatım. Okurken bitmesini istemedigim bir yazı dili.
yer sofrası
Yani demem o ki sevgili ellerin hep baki.. Bazen boncuklar gerdaninda dizi dizi, ama altındir gönlünün içi. Gamzende bir kulah cifte kavrulmuş findikiçi. Canım nasıl da çekiyor seni. Yanlis anlama yine bak canımınici. :))
MASAL OLSAK BÜYÜMEZDİK
Bazen o kadar güzel yazılar okuyorum ki ama sadece beğeniyle geçiyorum bir kenara. Çünkü yorumum eksik biraz da ezik kalicak gibi gelir bana :) çünkü yetersiz cumlerle güzelim yazıya ne demeliyim diye düşünüp sessiz kalırım. Bugün bu yazıyı okuduğumda da aynı hisleri yaşadım. Şimdi bir daha bakini
gülümsemeyin
Hem zaten çocuk kalmak için kağıt helva yemek yetmiyor geçmişte. Misketleri de olmalı, kağıttan bebekleri de.. Masal dinlediği anıları da olmalı hala hatırında kalan. Annesinin dilimledigi karpuz kabuklarına da son bir diş atmalı mesela, Ya da yaptığı kekin dibini siyirmayi beklemeli eller
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada İsabella  şairi hakkında, İsabella  kimdir, İsabella  şiirleri,İsabella  hakkında bilgi ve İsabella  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.