E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
İsabella İsabella
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

İsabella yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
filika
Ahh Rose ahh Jack, nerelere goturdun bir filikayla..
ŞEMSİ PAŞA ARABA VAPURUNDA SESİ BÜZÜŞESİCELER / 12 EYLÜL DÖNEMİNE AİT İKİ ANI
Hocam ne guzel anlatiminiz var. Çok guldurdunuz. Okulda olsak ön sirada hiç sıkılmadan dinlerdim hergün anilarinizi :)
Yorumsuz
Guldurdunuz vallahi. Okumak ne kelime yorum bile yaparız :)
Baharla İlgisi Yoktu
Bilmem ki gulucuklerimi nasıl aktarabilirim buraya :))
MÜSTEHZİ (Öykü, Kurşun Kalem Dergisi/47.Sayı 2018)
Ne hoş bir anlatım. Okurken bitmesini istemedigim bir yazı dili.
yer sofrası
Yani demem o ki sevgili ellerin hep baki.. Bazen boncuklar gerdaninda dizi dizi, ama altındir gönlünün içi. Gamzende bir kulah cifte kavrulmuş findikiçi. Canım nasıl da çekiyor seni. Yanlis anlama yine bak canımınici. :))
MASAL OLSAK BÜYÜMEZDİK
Bazen o kadar güzel yazılar okuyorum ki ama sadece beğeniyle geçiyorum bir kenara. Çünkü yorumum eksik biraz da ezik kalicak gibi gelir bana :) çünkü yetersiz cumlerle güzelim yazıya ne demeliyim diye düşünüp sessiz kalırım. Bugün bu yazıyı okuduğumda da aynı hisleri yaşadım. Şimdi bir daha bakini
gülümsemeyin
Hem zaten çocuk kalmak için kağıt helva yemek yetmiyor geçmişte. Misketleri de olmalı, kağıttan bebekleri de.. Masal dinlediği anıları da olmalı hala hatırında kalan. Annesinin dilimledigi karpuz kabuklarına da son bir diş atmalı mesela, Ya da yaptığı kekin dibini siyirmayi beklemeli eller
Asgari Mehmed
Hepimiz asgari yaşıyoruz asgari ölüyoruz, en iyi yaptığımız şey sevgiyi azami harcıyoruz.
merdiven
Trt müzik dinliyorum suan. Müzik eşliğinde okumak ne kadar da keyifli ve ne kadar da yazıyı anlamlandiran etken. Sanki her yazıya ya da siire uygun müzikler eklense daha mi güzel olur ne. :) Geceler geceler gecelerrrrrrr şarkıya bak siire gel :)
caps look
Masa üstünde duran yarım yanık yarım sönük mumlar Tanık olur mu sence Uzun kızıl muhabbetlere Bu da mı muamma Gelince anlarız belki.. Kim mi O da muamma
polyanna
Kayan yıldızların çok olsun.
ÖNEMLİ OLAN YAZI DEĞİL BAKIŞTIR
Harika Gülüm hanım yazmaktan bıkmayan elleriniz kalbiniz ruhunuz dert görmesin.
denize nazır
Masalcı çocuk denize taş atiyormus kırmızı balık gelmiş Taşı ağzında yakalayivermis Deniz kizi birazdan gelir taşları atıp da kolunu yorma demiş Masalci çocuk oturup uzun surecegini bilse de beklemeye karar varmış -aman tas atıp da kolum mu yorulacak bari deniz kizina iki şiir düzeyim demiş.
MASUMİYET MÜZESİ: TEŞEKKÜRLER SAYIN PAMUK
Bayram bitmeden yetiştim kocaman bir iyi bayramlaar...🌷
eti cin
Ayna ayna söyle bana var mi benden daha güzel yorum yapan bu fransiza :) Aynadaki cin hem de etili cin der ki; - var yorumcu var, ormanda bir yerde senden daha güzel bir yorumcu var, Yalan yalan söylüyorsun pis ayna iyice bunadin sen :) en güzel yorumcu benim ben ben :))
MANGAL YÜREKLİ SAMİ BEY
Işte böyle fena bir haldeyiz. Trajikomik Ve de aşırı Dramatik...
zeynep..
Iyi ki Zeynep bir yerlerde varmış yoksa nasıl okurduk bu güzelim satırları. Sezen Aksu da yaşayıp yaşayıp yazmıyor mu hep :)
kuş konmaz
Masal kutusundaki balerin dönmüyor oturmuş seni dinliyor.
NİLGÜN MARMARA'YA MEKTUPLAR -1-
"Bir mersiye niteliğinde, üstünü kapatıyorum düşlerimin yoksa üşengeç mevsim üşütür dizelerimi." Her satır güzel olsa da bu satirlari ayrı bi sevdim. Tükenmeyen kaleminiz çok güzel. Sevgiler
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada İsabella  şairi hakkında, İsabella  kimdir, İsabella  şiirleri,İsabella  hakkında bilgi ve İsabella  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.