E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
İsabella İsabella
 
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

İsabella şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
gezegen
Jupiter'i solladı senin bu aşk gezegeni. Merkür mü😏 hıh hafif kalır.. Birgün jüpiter in kapısına telaş içinde dayanmış merkür, bir gezegen var tüm dünyalılar etrafında dolanıyor hele bi gidip bakak da gelek der . Jüpiter de 'ne gidecem hele benim ayağıma gelsin o hadsiz' der ama içten i
fizik ötesi
Ilham perine selamlar. Gezegen gezegen dolaşıyoruz sayesinde. Ooh! o yıldız senin bu yıldız tilbe'nin :) Ay dedenin çenesindeki salincakta bi cekirdek citleyesim geldi ki sorma. İsabella tarafından 1/16/2020 2:50:50 PM zamanında düzenlenmiştir.
müseb'bip
Öfff bu ne böyle şiir yıkılıyor😊 Bir satırı okuyorum diyorum şimdi alt satıra ne uydurmuştur acaba, yine beni mat, yine ben şut, yine ben mest :)
Pumomomi
Cok çok güzel
karantina
Hepimiz hayalperest olmalıyız..
Kelebek
Yıldızları eteğinde toplanan küçük hanım çok tatlı..
şarap
Bir gezi turunda şarap mahzenine girmisligim var, şarap şöyle dursun kokusundan sarhoş olabilirim. Senin şiirlerin de sarhoşluk etkisi yaratmıyor değil hani. Aa aa başım mi dönüyor ne :)))
bütün kadınlar denizdir...
Deniz kızını aradı gözüm Meğer oturmuş yakamozu izliyor, omuzunda şalı, göZünde yaşı ve elinde şarabı... Bana kalirsa biraz üşümüş olmalı..
lila
Yıldızların kutusunu açık bırakma fazla. Sonra pili biter balerinin dansini, mozartin sarkisini dinleyemezsin. Lili lili lili lili liii la lili li la lili liii.....
mercan
Denizden ne çıkarsa yemem de senden çıkan siirleri okumadan gecemem.✌
ruh ruleti
Siirceni sevsinler ne tatlimis öyle :)
mütehassıs
Söylemesi gerçekten zor :) Aşk zaten kronik bir hastalıktır. Yakana yapistimi bırakmaz. Fazla oksurme de madem kalbin ağzından çıkmasın :)
kundak
Şahane olmuş bu siirin. Çok begendim. Fazla pışpışlamaya gerek yok zira herşey ortada.👏👏👏👏👏
pabuç
Bir kızın olduğunda baba olduğunu anlıyorsun. Süper baba hemde :)
saltanat
Muhafızlar! muhafızlar! Yakalayın şu aşk'erleri. Hemen zindana atın Biraz aşksız kalsınlar da akılları başlarına gelsin diyen kötü kalpli kraliçe şarabını şehvetle yudumlar. Ve hahahahaaa haaa çirkin gulusuyle şu fransız kalsin onun gözlerini baglayin odama getirin, Gulusumle ona işkence cektirece
öcü
Ruveyda gel kek yaptım sende çayları doldur. Dinlenmeyi sende hakediyorasun. FRansız da kimin öcünü alacaksa alsın artık. :)
çeşminaz
Cook begendim
SEBEP
Sevmek için sebep çok, Sevdikce hayat karşılığını veriyor. Suyunu da versen yerini de değişen saksıda bile sevgisiZ çiçek büyümüyor
Sesler ve korolar
Yakışırrr🤗
taş devri
Beşiktaş fener hee :)
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   5   6   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada İsabella  şairi hakkında, İsabella  kimdir, İsabella  şiirleri,İsabella  hakkında bilgi ve İsabella  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.