E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Hümeyra Yılmaz Hümeyra Yılmaz
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

Hümeyra Yılmaz yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
ADRESSİZ KİMLİKSİZ NOTLAR
offf off sen neler yazmışsın, ya da "siz neler yazmışsınız" bu kadar yalın, bu kadar gerçek. ve bu kadar buram buram. Cokkkk cokkkk cokkk tebrik ederim.
...YOLUN AÇIK OLSUN...
"Benden müsade sana. Özgürsün git anlam bulacağın yana." Yolu açık olsun Aslı. Sevgilerimle...
Gecmis Yillarin Ardindan...
Eskiden gençlik idealleri için mücadele ederdi. İnanacak bir düsünceleri vardı. Silah ve kan ideallerini karalayan tek hataydı. Küçüktüm, Şehremin'de evimin camından bakarken, sokak dıbınde, sırtında asker kackini parke ve ayaklarinda ucu demirli postalları olan bır gencı vurmuşlardı. HİÇ UNUTMA
MERHABA CANIM BABAM...
Belki, onun rüyası sizsiniz. Belki, dedeler torunlarını onlardan oldukları için değil, sizden( evlattan ) oldukları için severler. O, torunu görmüş ve, koklamıştır.Boynundan.Uzun uzun. Ne dersiniz yayıncı ?
Dağların Nûru
Beyaz tülbentiyle odaya giren analar nasıl özleniyor değil mi? Nasıl ellerindeki battaniyenin sıcağı aranıyor? Göze çöken bulutu, gönle çöken gamı artık kimse anlamıyor. hümeyra yılmaz tarafından 11/25/2006 4:00:25 PM zamanında düzenlenmiştir.
 
Bu sayfada Hümeyra Yılmaz  şairi hakkında, Hümeyra Yılmaz  kimdir, Hümeyra Yılmaz  şiirleri,Hümeyra Yılmaz  hakkında bilgi ve Hümeyra Yılmaz  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.