E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
hülvani

hülvani

295 şiiri kayıtlı
Şair Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 295
Şiirleri
Yazıları Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
HÜLVANİ BAŞTUĞ

Çevrimdışı

8 yıl 9 ay  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
19.778
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
456.750
Yazıları Kaç Kere Okundu?
0
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları

Son Beğendiği Yazılar

-

Kendisi Hakkında Yazdığı

Hülvani Baştuğ.
1/2/1956 Yılı Gümüşhane İli Köse İlçesi Salyazı Beldesinde dünyaya gelmiştir.Baba adı Ziya Ana adı Selvinaz dır.İlk ve Orta okulu Salyazı Beldesinde okumuş Lise ve yüksek okul çok okumak istemesine rağmen o gün ki ekonomik ve sağlık sorunları buna müsade etmemiştir. Yüksek tahsilini okuyamaması içinde ukde kaldığını bu eksikliği bol kitap okuyarak giderdiğini, marifetin diplomada değil insanda olduğunu hayat başlı başına bir okul önemli olan kendini yetiştirmek hayattan yaşarken dersler çıkarmak olduğunu söylüyor Baştuğ .
.
1975 Yılı İstanbul'a göç eden Baştuğ uzun yıllar ticaretle uğraşmıştır daha sonra 1990 yılı Doruk kireç sanayi Limited şirketini kurarak Ankara Elmadağ İlçesi sınırları içerisinde Hasan oğlan beldesi Salah deresi mevkisinde kireç ocakları kurmuş,Kireç imalatı yapmaya başlamıştır 2000 yılı şirketini devrederek hayatını Marketçilik yaparak idame etmişt


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?
Mecit Aktürk
Profili | Şiirleri | Yazıları
Mekânin Cennet olsun YORGUN SAiR, Degerli Agabeyim. Ne Kadar zormus cevapsiz kalacagi bilinen bir mesaj yazmak. Üzdünüz bizi...hem de ..
Yücel Demirel
Profili | Şiirleri | Yazıları
ha ni derlerya eli opulesi insanlar hocama uzun omurler dilerim
Murat Çakır (şeker29)
Profili | Şiirleri | Yazıları
hülvani ağabeyim kültürüne geleneğine bağlı sevdiğim ve değer verdiğim bir büyüğümdür.ondan öğreneceğimiz çok şeyler var,mevlam hayırlı ömür..
hülvani
Profili | Şiirleri | Yazıları
Seda hanım bu güzel ifadelerinize çok teşekkür ediyorum çok onur duydum efendim siz şair dostlarımızla yürek sesimizi paylaşmaya çalışıyoruz..
SEDA.ZEYNEP
Profili | Şiirleri | Yazıları
şairlerin gözdesi, kutlanmayı hak ediyorsunuz, emeğinizden dolayı..
 Yazılanların tamamını görmek için tıklayın »
 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada hülvani  HÜLVANİ BAŞTUĞ şairi hakkında, hülvani  HÜLVANİ BAŞTUĞ kimdir, hülvani  HÜLVANİ BAŞTUĞ şiirleri,hülvani  HÜLVANİ BAŞTUĞ hakkında bilgi ve hülvani  HÜLVANİ BAŞTUĞ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.