E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
Hüdaverdi ER (Hüdai) Hüdaverdi ER (Hüdai)
 
Üye / Kimlik onaylı üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Ne dediler?

Hüdaverdi ER (Hüdai) üyesi hakkında kim ne demişler?


 Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın.
Yazılan düşünceler
prosayko cano can
Profili | Şiirleri | Yazıları
kuralı sevmeyenler bu sayfaya çok takılmasın, tiryaki eder adamı...
Sadri Haşimoğlu Sadri Haşimoğlu
Profili | Şiirleri | Yazıları
Hüdai'nin en beğendiğim taraflarından biri çok üretken bir şair olması. Belkide bu site'deki en üretken şairlerden birisidir kendisi. Bu kadar çok şiir yazmak, her kişinin harcı olmadığı gibi risklidir de. Çok fazla şiir üretmek, şiirin kalitesini düşürebileceği gibi, anlam ve kafiye açısından şairin tekrara düşmesine de sebep olabilir. Ancak hüdai'de bu durum hiçbir zaman söz konusu olmamış. Her şiiri ayrı bir tat ve anlam içeriyor. Okuyucuya bıkkınlık vermiyor. Kısacası hüdai, bu konuda uzmanlaşmış bir şair. kendisini yürekten kutluyorum.

e d i b / a h m e t ahmet çolakoğlu
Profili | Şiirleri | Yazıları
Hüdai hocam, şiirin velûd kalemi... Hece şiirinin ustası seçkin bir kalem... Şiirlerinde işlediği konular ve inci inci bezenmiş satırlarını her defasında severek okuduğum defterin gücül kalemi... İyi ki varsınız değerli dost yürek...
 « Önceki sayfa   1   2   3   4   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada Hüdaverdi ER (Hüdai)  şairi hakkında, Hüdaverdi ER (Hüdai)  kimdir, Hüdaverdi ER (Hüdai)  şiirleri,Hüdaverdi ER (Hüdai)  hakkında bilgi ve Hüdaverdi ER (Hüdai)  isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.