E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
HikmetElitaş HikmetElitaş
Hikmet ELİTAŞ
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Yazılara yaptığı yorumlar

HikmetElitaş yazarının yazılara yaptığı düşünceleri


Yazı adı ve yorumu
ANTOLOJİ (!) ŞİİRE İHANETTİR.
DOĞRU DERSİN....
çıkın kalemin arkasından
iYİ GÜZEL DE: Gerçek ağaç, yaprak su damlası nerede, GÖRÜNMEZ YERDE Mİ. VE SON SÖZ. KARACAOĞLAN DER Kİ: ÖT BENİM SARI TAMBURAM SENİN ASLIN AĞAÇTANDIR AĞAÇ DERSEM GÖNÜLLENME KIRMIZI GÜL AĞAÇTANDIR. VELHASIL KALEMLERDE AĞAÇTANDIR .
Noktasız Cümleler
HAYIRLISI İNŞALLAH. sONBAHARDAN SONRA KIŞ GELİR, SONRA İLKBAHAR GELİR.......
Noktasız Cümleler
HAYIRLISI İNŞALLAH. sONBAHARDAN SONRA KIŞ GELİR, SONRA İLKBAHAR GELİR.......
DİL VE TARİH
13-20. yüzyıllar arasında Anadolu’da ve Osmanlı Devleti’nin hüküm sürdüğü yerlerde yaygın olarak kullanılmış olan, özellikle 15. yüzyıldan sonra Arapça ve Farsçanın etkisinde kalan Türk yazın dili. Osmanlı Türkçesi ya da eski yazı olarak da bilinen Osmanlıca Arapça, Farsça ve Türkçenin karışımıd
...
Teşekkür ederim Öznur Hanım. Nerden gelip nereye gittiğini bilmek çok önemli. Türk Milleti büyük bir millet.Düşmanına bile insan olmayı öğretecek kadar.... Boşa söyenmemiş"Çanakkale Geçilmez" diye.. "Ne Mutlu Türküm Diyene"
Aşık Veysel Ve Bir Anı
T eşekkür ederim Sayın Hocam. O çok para kazananlar bu gün yoklar. Ama Veysel ve Veyseller Türk milletinin yüreğinde daima kalacaklardır. Der Ya : Ben giderim adım kalır, dostlar beni hatırlasın. Allah rahmet eylesin.
ECEVİT’İN ÇANAKKALE ŞİİRİ
ÇANAKKALE.... Merminin mermiyle, vurulduğu yer, Türklüğün yeniden, dirildiği yer. Sayın Hocam Bilgilerin için teşekkür ederim. BİZİM, Tarihini, Töresini, ilmini, inancını, diline, dinine bağlı ve milleti millet yapan öğeleri bilen, Türk Milletinin nerden gelip nereye gittiğini analayabilecek
 
Bu sayfada HikmetElitaş  Hikmet ELİTAŞ şairi hakkında, HikmetElitaş  Hikmet ELİTAŞ kimdir, HikmetElitaş  Hikmet ELİTAŞ şiirleri,HikmetElitaş  Hikmet ELİTAŞ hakkında bilgi ve HikmetElitaş  Hikmet ELİTAŞ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.