E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
HikmetElitaş HikmetElitaş
Hikmet ELİTAŞ
Üye / üye
Profil anasayfa Kimdir? Şiirleri Sesli şiirleri Yazıları Ne dediler? Blogları Fotoğrafları Edebiyatdefteri.com anasayfa »
 
 
 
Şiirlere yaptığı yorumlar

HikmetElitaş şairinin şiirlere yaptığı düşünceleri


Şiir adı ve yorumu
Ciğerim Yanıyor
BAŞARILAR DİLERİM.
Kıyamadım.Ben Sana
BAŞARILAR DİLERİM. ŞİİR GÜZEL YORUM GÜZEL.
GÖR YAHUDİ!
YÜREĞİNE SAĞLIK. YAHUDİ ZALİMİNE ŞİDDETLE KINIYORUM. lANETLİYORUM. ÇORBADA TUZUMUZ OLSUN. BİR ŞİİRDE BENDEN OLSUN. O R T A D O Ğ U Katliam bu, soykırım bu, vahşet bu, Ocaklar sönüyor, Ortadoğu`da. Senelerdir aklıM, fikrim yetmedi Bir dümen dönüyor, Ortadoğu`da. Yeter artık dins
OY FİLİSTİN
YÜREĞİNE SAĞLIK HOCAM.. ALLAH TÜM İNANANLARIN YARDIMCISI OLSUN.. ---- O R T A D O Ğ U Katliam bu, soykırım bu, vahşet bu, Ocaklar sönüyor, Ortadoğu`da. Senelerdir aklıM, fikrim yetmedi Bir dümen dönüyor, Ortadoğu`da. Yeter artık dinsin diye bu acı Koskocaman bir ümmet var, duac
ZÂLİMLER KAN İÇİYOR...
yÜREĞİNE SAĞLIK HOCAM... YÜREĞİNE SAĞLIK... KAN İÇMEYE DEVAM EDİYORLLAR. ÇÜNKÜ ONLAR ZALİM. ALLAH TÜM İNANANLARIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN.
Sevmeden Önce
Bu şiir bu kadar güzel değildi :) Başarılar dilerim efendim. HE.
Yürekteki aşk değil mi?
Başarılar dilerim Türkan Hanım. Zevkle okunacak bir şiir.
30.
Tebrik eder başarılar dilerim. İlhamın bol olsun. Karaman
ÇAY VE AİLE
Güzellll Teşbih dolu bir şiir. Başarılar dilerim. Tepsi unutulmuş ::)))))
DİNMEZ ÇEŞM-İ GİRYANIM
Of of of süper Hakan kardeşim.
KIRIK SAZ
Anladığım kadarıyla..... Hani ölüm Allah'ın emri, ayrılık olmasa denir ya... Ne diyelim hepimizin başında. Üzülmedin desem yalan olur. Yazmaya devam edin.. İyi olur .
Gözler
Başarıları dilerim. Yazmaya devam edin lütfen.
KADIN / ŞİDDET
Eyvallah hocam. Yüreğine sağlık. Hayatımızın bu kadar değerli bir varlığı olan annelerimizin, kadınlarımızın hizmetinde bulunmak, onların hayır dualarına nail olmak ne büyük nasip.
KADIN / ŞİDDET
Eyvallah hocam. Yüreğine sağlık. Hayatımızın bu kadar değerli bir varlığı olan annelerimizin, kadınlarımızın hizmetinde bulunmak, onların hayır dualarına nail olmak ne büyük nasip.
Ay gız 2
Eyvallah Ahmet Bey.. Yüreğine sağlık. Aşık edebiyatımızda örneklerini gördüğümüz şiirlerden bir taneside bu şiir işte. Yüreğine sağlık tekrar. Hoş olmuş.....
((( SİZ YOKMUSUNUZ SİZ AH!!! ŞU ERKEKLER )))
DERMAYİ BABANIN BİR ŞİİRİYLE YORUM YAPACAKTIM AMA.. VAZGEÇTİM. ŞAİRE BAŞARILAR DİLERİM. NE YAPALIM ÖYLEYSE ÖYLEDİR.
BEŞ PARA ETMEZ...
Yüreğine sağlık Sayın Hocam. Doğru söze ne denir. Güzel olmuş. Kısa ve öz .Başarılar dilerim. Samsuna selam olsun.
ELLERE GÜVENİP BEL BAĞLAYINCA
Hangi sevda aşkı ölümsüz kılar En nadide güller yok olur solar Tebrik ediyorum sizi. Doğru söze ne denir.
Turnalar
Evet Hüseyin Hocam Teşekkür ederim. Turnalar şiiri ne güzel şiir. Anadolumuzun bir motifidir, güzelliğidir. Halk edebiyatının en önemli öğesidir. Birçok halk ozanının turnalara bir şeyler söylediği görülür. Yani aşağı yukarı her halk ozanının turnalar diye bir şiiri vardır. Siz de yazmışssınız
AH ANAM
Yazıyor maşallah. Yüreğine sağlık.
 « Önceki sayfa   1   2   Sonraki sayfa » 
 
Bu sayfada HikmetElitaş  Hikmet ELİTAŞ şairi hakkında, HikmetElitaş  Hikmet ELİTAŞ kimdir, HikmetElitaş  Hikmet ELİTAŞ şiirleri,HikmetElitaş  Hikmet ELİTAŞ hakkında bilgi ve HikmetElitaş  Hikmet ELİTAŞ isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.