E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
HİDAYET DOĞAN

HİDAYET DOĞAN

714 şiiri ve 166 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 714
Şiirleri
166
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Hidayet  Doğan

Çevrimdışı

8 yıl 7 saat 18 sn  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
45.271
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
806.449
Yazıları Kaç Kere Okundu?
162.255
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

1961 yılının soğuk bir kış günü ocak ayı başında Kırıkkale'de doğmuşum.Beş çocuklu bir ailenin ikinci çocuğuyum.Babam Karaağaç köylü Kırıkkalede esnaf H.Mehmet,anam Yukarışıhlı Ayşe Kıratlıdır.

Çelebi ilçesinin öğretmenleri çok olan Karaağaç köyündenim.Bizim köyün eğitim seviyesi çok yüksektir.Öğretmenleri çok olduğu kadar ebe hemşire mühendis,akademisyen ve subayı da çoktur.

Bir zamanlar bir Müfettiş büyüğüme sorduğumda yüzden fazla sayıda öğretmenimizin olduğunu söylediğinde şaşırmıştım.Aradan geçen 20 yılda bu sayı daha bir artmıştır.

Bizim köyün öğretmenleri meşhurdur.Bunda bizim köyden yetişen rahmetli Halil Avcı ve diğer öğretmenlerimizin büyük emeği vardır.Bizim evde abim ve kardeşim,üç yeğenim öğretmendir.

İlkokulu evimizin yanındaki Hürriyet İlkokulunda okudum.Babamın çarşıda dükkanı olduğundan çocukluğum gençliğim babama dükkanda,pazarda yardım ederek geçti.

Orta


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada HİDAYET DOĞAN  Hidayet Doğan şairi hakkında, HİDAYET DOĞAN  Hidayet Doğan kimdir, HİDAYET DOĞAN  Hidayet Doğan şiirleri,HİDAYET DOĞAN  Hidayet Doğan hakkında bilgi ve HİDAYET DOĞAN  Hidayet Doğan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.