E-mail adresiniz:
 Şifreniz: Beni Hatırla
HİDAYET DOĞAN OSMANOĞLU

HİDAYET DOĞAN OSMANOĞLU

760 şiiri ve 182 yazısı kayıtlı
Şair Yazar Okur
Takip Et Mesaj Gönder
Profil
Anasayfa
Hakkında 760
Şiirleri
182
Yazıları
Sesli
Şiirleri
Kitap
Yorumları
Bicümle Forum Blogları Duvar
Hidayet  Doğan

Çevrimdışı

9 yıl  boyunca üye

Diyor ki;

Profili Kaç Kişi Ziyaret Etti?
51.159
Şiirleri Kaç Kere Okundu?
1.002.008
Yazıları Kaç Kere Okundu?
206.362
Üyesi olduğu atölyeler

Henüz hiç bir atölyeye üye değil.
Şiir Portfolyoları


Kendisi Hakkında Yazdığı

1961 yılı ocak ayı başında Kırıkkale'de doğmuşum.Beş çocuklu bir ailenin ikinci çocuğuyum.Çelebi ilçesinin öğretmenleri çok olan Karaağaç köyündenim. Bizim köyün eğitim seviyesi çok yüksektir.

Öğretmenleri çok olduğu kadar ebe hemşire mühendis,akademisyen ve subayı da çoktur.Bir zamanlar bir Müfettiş büyüğüme sorduğumda yüzden fazla sayıda öğretmenimizin olduğunu söylediğinde şaşırmıştım. Aradan geçen 20 yılda bu sayı daha bir artmıştır.

Bizim köyün öğretmenleri meşhurdur.Bunda bizim köyden yetişen rahmetli Halil Avcı ve diğer öğretmenlerimizin büyük emeği vardır.Bizim evde abim ve kardeşim,üç yeğenim öğretmendir.

İlkokulu evimizin yanındaki Hürriyet İlkokulunda okudum.Babamın çarşıda dükkanı olduğundan çocukluğum gençliğim babama dükkanda,pazarda yardım ederek geçti.

Orta mektebi şimdilerde Şehitler Ortaokulunun bulunduğu yerde Namık Kemal Ortaokulunda okudum. 1978 yılında


Kitaplara Yaptığı Yorumlar
Ne dedi?
Rozetleri

Tavsiye Ettiği Kitaplar

Kim ne demiş?Henüz kimse bir şey dememiş :( Ne düşündüğünüzü yazmak için tıklayın »Bu sayfada HİDAYET DOĞAN OSMANOĞLU  Hidayet Doğan şairi hakkında, HİDAYET DOĞAN OSMANOĞLU  Hidayet Doğan kimdir, HİDAYET DOĞAN OSMANOĞLU  Hidayet Doğan şiirleri,HİDAYET DOĞAN OSMANOĞLU  Hidayet Doğan hakkında bilgi ve HİDAYET DOĞAN OSMANOĞLU  Hidayet Doğan isimli üyeye ait tüm bilgilere buradan ulaşabilirsiniz.